Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Broadway East

£665,000 Başlayan Fiyatlarla

Proje Bilgi Talep Formu

Broadway East ile Tanışın

Broadway East, popüler Regent’s Kanalı’nın kıyısında yer alan ve yeniden tasarlanmış çarpıcı bir simge yapıdır. Broadway East, sakinlerine bir dizi imkanın yanı sıra ikonik Londra silüeti ve merkez park manzarası sunmaktadır.

Uluslararası üne sahip mimarlar RSHP, ikonik Bethnal Green gaz tutucularını 555 benzersiz eve dönüştürdü.

Kanal kenarında etkileyici bir konumda muhteşem olanaklara sahip dairelerin çoğu, rakipsiz manzaralar sunmakta ve bu ünlü destinasyonu Doğu Londra’nın en çok arzu edilen adreslerinden biri haline getirmektedir.

Yeraltı ve yerüstü istasyonlarına yakın olan Westfield Stratford City ve Queen Elizabeth Olimpiyat Parkı’na kolayca ulaşılabilir.

Broadway East önünde, 70’in üzerinde bağımsız mağaza, kafe ve restorana ev sahipliği yapan ve cumartesi günleri geleneksel bir sokak pazarıyla tamamlanan hareketli Broadway Market yer almaktadır.

Broadway East, Şehre sadece 3 km uzaklıktadır ve 2 km içinde 5 istasyon bulunmaktadır. Canlı Liverpool Street’e direkt trenler sunan Cambridge Heath istasyonuna sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Metro meraklıları için Bethnal Green kısa bir yürüyüş mesafesindedir ve sizi 3 dakika içinde Şehre, sadece 12 dakika içinde göz kamaştırıcı West End’e ve sadece 6 dakika içinde hareketli Stratford merkezine götürür. Yakınlardaki bol miktarda sessiz bisiklet yolunda bisiklet sürebilir, yürüyüşler yapabilirsiniz.

Bu canlı bölgede, üçü sürekli olarak dünyanın ilk on sıralamasında yer alan beş prestijli üniversite bulunmaktadır.

Broadway East sakinlerine özel 24 saat konsiyerj hizmeti ve özel konut tesisleri bulunmaktadır.

Yeraltı ve yerüstü istasyonlarına yürüme mesafesindedir.

Sakinlere Yönelik Tesisler içerisinde Creative Studio, Ortak Çalışma Alanı, Toplantı Salonları, Lounge Alanı, Sinema Odası, Squash Kortu ve Sağlıklı Yaşam Merkezi bulunacak.

1, 2 ve 3 yatak odalı daire seçenekleri mevcuttur.

Cambridge Heath tren istasyonuna 350m mesafededir.

Bethnal Green metro istasyonuna 800m mesafededir.

Proje Zone 2 bölgesinde yer almaktadır.

Broadway East 2026'nın 2. çeyreğinden itibaren taşınmaya hazır olacaktır.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler