Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Clarendon

£419,000 Başlayan Fiyatlarla

Clarendon ile Tanışın

Clarendon, Kuzey Londra’nın kalbinde Zone 3’te yer almaktadır. Haringey Heartlands Yenileme projesinin bir parçası olan Clarendon, heyecan verici yeni bir destinasyon olmaya hazırlanıyor.

Çarpıcı daire seçeneklerinden oluşan Clarendon, muhteşem konut tesisleri, güzel peyzajlı bahçelerin yanı sıra kapsamlı iş, perakende ve topluluk alanları ile birlikte 1700’den fazla yeni ev sunacak. Kültürel bölge, çeşitli ulaşım bağlantılarına erişim kolaylığından yararlanarak çevredeki Hornsey, Wood Green ve Alexandra Park mahalleleri arasındaki bağlantının iyileştirilmesine yardımcı olacak merkezi bir bulvar içerecek.

12 dönümlük arazide yer alan Clarendon sakinleri, rahat yaşamı en üst düzeye çıkarmak için birlikte çalışan harika park alanına, yüzme havuzuna, spaya, spor salonuna ve kreşe erişimin keyfini çıkaracaklar. Hornsey Park Place ilk muhteşem etap olacak ve Manhattans’ta 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler sunacak. Her biri baştan sona güzel tasarımdan ve özel peyzajlı avlulardan yararlanacaktır.

2. dereceden koruma altındaki Alexandra Palace, Clarendon projesinden görülebiliyor ve sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Hem yetişkinler hem de çocuklar için çeşitli aktiviteler sunulmaktadır. 196 dönümlük güzel park ve kayıkla gezilebilen gölün yanı sıra Pitch and Putt’ta biraz eğlenebilir, patenlerinizi giyebilir ve yıl boyunca kapalı alanda buzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Wood Green High Street, projeye kelimenin tam anlamıyla birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir ve Londra’nın hareketli bir ana caddesinden bekleyebileceğiniz her şeyi sunmaktadır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli yerel işletmeler, mağazalar, restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Whittington Hastanesi ve North Middlesex Üniversite Hastaneleri projeye 4,8 kilometre mesafededir.

Proje, yakınlarında ki çok sayıda istasyonla çok iyi bağlantılara sahiptir. Turnpike Lane ve Wood Green metro istasyonları Piccadilly hattı üzerindedir ve Kings Cross’a sadece 17 dakikada yolculuk imkanı sağlar. Great Northern trenleri Alexandra Palace Tren İstasyonu ve Hornsey Tren İstasyonu’ndan geçiyor ve Kings Cross’a 19 dakikada erişim sağlıyor. Kings Cross teknoloji merkezinden Overground ile yalnızca 6 durak uzaklıktadır.

Clarendon sakinlerine özel 24 saat konsiyerj hizmeti sağlanacak.

Sakinlere özel spor salonu bulunacak.

Sakinlere özel kreşten yararlanma imkanı olacak.

Proje içerisinde cafe bulunacak.

Bisikletlerinizi muhafaza edeceğiniz bölümler yer alacak.

Elektrikli şarj bölmeleri yer alacak.

Mağazalar ve ofis alanları ile canlı yeni bir iş merkezi ve kültür bölgesi oluşturulacak.

Peyzajlı park alanları olacak.

Clarendon sakinleri havuz, spa ve sauna gibi çeşitli tesis içi olanaklara sahip olacaklar.

Sakinler için özel salon bulunmaktadır.

Lokasyon

Galeri

Neden Clarendon'u seçmelisiniz?

  • 1,2 ve 3 yatak odalı daireleri mevcut.
  • Güzel düzenlenmiş avlulara ve bahçelere erişim.
  • Site sakinlerine ait spor salonu, yüzme havuzu, kreş ve kafe bulunmaktadır.
  • Hornsey Park Place’in zemin katındaki konsiyerj hizmetlerinden yararlanılır.
  • Topluluk, perakende ve iş alanlarının hareketli merkezinde.
  • Simgesel yapı Alexandra Park’ın çarpıcı manzaralarını içerir.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler