Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Lombard Square

£370,000 Başlayan Fiyatlarla

Lombard Square ile Tanışın

Projenin bulunduğu Plumstead mahallesi, eriklerin yetiştiği yer olarak bilinir. Bir zamanlar erik bahçeleriyle ünlü bereketli bir araziydi. Lombard Square, yeşil açık alanları ve peyzajlı bahçeleri ile bölgedeki doğa hissini yeniden tanıtmak için büyüyen bir hareketin parçasıdır.
Lombard Square projesinin bulunduğu Plumstead güney Londra mahallesi yaşamak, çalışmak, yatırım yapmak, doğanın ve kültürün tadını çıkarmak için heyecan verici yeni bir yerleşimdir.

 

Proje içerisindeki park alanı her evi çevreler ve yaşamak, çalışmak, oynamak için rahatlatıcı bir ortam sağlar.

Lombard Square, Woolwich Arsenal Crossrail istasyonuna 10 dakika yürüme mesafededir.

Thames Nehrine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Her evin kendine özgü benzersiz iç mekanı vardır.

Plumstead için yepyeni bir mahalle olacak Lombard Square; Greenwich Kraliyet İlçesi'nde güney doğu Londra'da bulunmaktadır.

Mimari olarak, dört mevsim kullanılabilir şekilde tasarlanmış güzel peyzajlı 1.8 dönümlük bir parkı mevcuttur.

Yaşam tarzınız ne olursa olsun, temiz havaya çıkın ve çeşitli doğal ortamlarla çevrili koşabileceğiniz, egzersiz yapabileceğiniz veya sadece gevşeyebileceğiniz çok sayıda açık hava alanını keşfedin.

Burada, bu zengin yeşil ortama hayat verecek yüzlerce yeni bitki bulacaksınız. Aileyi bir doğa parkuru macerasına çıkarın, yol boyunca birçok farklı çiçek türü göreceksiniz.

Dinlenmek ve şehirden kaçmak için mükemmel bir alan sağlayan geniş oturma alanları ve yeşil yürüyüş yolları mevcuttur.

Projede ekolojiyi geliştirmek ve zengin bir doğal yaşam alanı sağlamak için bir gölet mevcuttur.

Her yaştan çocuk için çok çeşitli oyun alanları bulunmaktadır..

Merkezi çim alanı, topluluk etkinliklerine ve her türlü toplantıya ev sahipliği yapacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

12 saat Konsiyerj hizmeti, spor salonu, elektrik şarj noktaları, güvenli bisiklet muhafazası ve 24 saat resepsiyondan en iyi şekilde yararlanın.

1, 2 ve 3 yatak odalı evleri ilk lansmanda çok cazip tahmini kira getirileriyle sunulacaktır.

Lokasyon

Galeri

Geniş Açık Alanlar

Yürüyüş yollarının, kaldırımların, açık alanların ve topluluk bahçesinin bir dizisi, Lombard Meydanı boyunca doğa hissini bir araya getiriyor. Çeşitlilik gösteren biyoçeşitlilik destekleyici peyzaj, sizi bir yürüyüşe çıkmaya, bisiklet sürmeye veya sadece arkadaşlarınız ve ailenizle temiz havayı keşfetmeye davet ediyor. Çoğu ev, kendi platform bahçelerinden faydalanıyor bol oturma alanları ve yeşil yürüyüş yollarıyla, şehirden kaçıp dinlenebileceğiniz mükemmel bir alan sunuyor.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler