Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

One Clapham

LONDRA / BATTERSEA

£523,000 Başlayan Fiyatlarla

One Clapham ile Tanışın

One Clapham, Putney’den Nine Elms’e kadar uzanan, Londra’nın en büyük ve en dinamik şehir içi ilçelerinden biri olan Wandsworth Güney Batı Londra’da ki Battersea mahallesinde yer almaktadır. Bölge oldukça ilgi görüyor ve sakinlere parklara ve nehir kenarında yürüyüş yollarına kolay erişimin yanı sıra gelişen bir sosyal ortam sunuyor. Battersea Park, Wandsworth Common ve 220 dönümlük Clapham Common gibi Londra’nın en ikonik parklarından bazılarına yürüme mesafesindedir. Battersea Power Station, St John’s Hill, Northcote Road, Clapham Old Town, Battersea Rise ve Lavender Hill alışveriş, yemek ve sosyalleşme konusunda çok çeşitli seçeneklere ev sahipliği yapıyor ve Battersea ve Wandsworth’u yaşamak için canlı bir yer haline getiriyor.

Nehir ile ortak alanlar arasında, Battersea Park’ın yakınında yer alan ve Thames Nehri ile Londra silüetinin nefes kesen manzaralarına sahip olan One Clapham, bir destinasyon geliştirmesidir. Bölge, Clapham Eski Kenti’nin cazibesinden parkların geniş açık alanlarına, nehir kenarına ve Chelsea’nin parlak ışıklarına kadar canlı bir metropol hissi ile iyi bağlantılara sahiptir.

Bölgede olağanüstü ve iyi Ofsted derecelendirmelerine ulaşan 100’den fazla okul. LSE, Imperial College, UCL ve Kings College gibi Londra’nın en iyi üniversitelerine 30 dakikalık bir yolculukla kolay erişim.

One Clapham, nehre ve başkentin merkezine kolay erişime sahip, gelişen bir yerel bölgede yer alan heyecan verici yeni bir projedir. Ortak alanlardan parklara, butiklere kadar Londra yaşamının en iyi yönlerinin tadını çıkarın. St John’s Hill ve Northcote Road’un bağımsız mağazaları ve kafelerinden rahat Lavender Hill’e kadar uzanan keyifli komşu bölgeleri keşfetmek için sadece birkaç dakika yürüyün. Clapham Old Town ve Battersea Rise’daki restoranlarda arkadaşlarınızla vakit geçirin, Chelsea ve Fulham’ın eski tarz cazibesini, Battersea Power Station’ın yeni mahallesini ve Nine Elms kültür ve eğlence merkezini keşfedin.

One Clapham‘da doğa, dairelerin etrafındaki ağaçlar ve kır çiçeği bahçelerinden çevredeki 600 dönümlük parklara, ortak alanlara ve geniş açık yeşil alanlara kadar her yerdedir. Kapınızdan sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Clapham Common, Wandsworth Common ve Battersea Park’ta koşu yolları ve oyun alanları, göletler, tenis kortları, kafeler ve kriket fileleri vardır. Battersea Park’ta nehir kenarında ve ormanlık yollar boyunca yürüyün. Büyüleyici Victoria tarzı orkestrada canlı müzik dinleyebileceğiniz hayatın tadını istediğiniz gibi çıkarabileceğiniz Clapham Common’daki canlı atmosferi deneyimleyin. Nehir boyunca bisiklet sürün, Uber Boat ile şehre gidin ya da kırsal bölgeye, plaja veya havaalanına giden hızlı trene binin.

One Clapham, özenle oluşturulmuş ve sağlıklı yaşam odaklı yeni bir mahalledir. Güneşlenme terasları ve çimlerden ormanlık yürüyüş yollarına ve sessiz köşelere kadar dinlenmek ve rahatlamak için bolca alan var.

İstasyona 1 Dakika, Nehire sadece birkaç dakika mesafededir.

One Clapham'da 24 saat güler yüzlü bir konsiyerj hizmeti sizi her gün evinizde karşılamaktadır.

Peloton Hub, kardiyo, kuvvet antrenmanı, yoga ve meditasyon dahil derslere erişim.

Projede 74 Daire mevcut.

1 ve 2 yatak odalı daire seçenekleri mevcut.

Clapham Junction İstasyonuna 3 dakika mesafededir.

Ormanlık bahçe ve oyun alanı var.

Güneşlenme terası mevcut.

Tamamlanma Tarihi: 2026'nın 3. Çeyreği.

Lokasyon

Galeri

One Clapham’da Daire Satın Almak için 7 Neden:

  • Bölge, Avrupa’nın en büyük yenileme programına ev sahipliği yapıyor. 6,5 milyon metrekarelik ticari alan, 20.000 yeni ev, 25.000 yeni iş, 80 yeni topluluk ve eğlence tesisi ile yeni parklar ve açık alanlar sağlamak için 15 milyar sterlin yatırım yapıldı. Daha fazla insan, yaşamak, oynamak ve çalışmak için buraya geldikçe bunun kira ve satış fiyatlarında daha yüksek performansa yol açması bekleniyor.

  • Battersea ve Wandsworth, yaşam kalitesi açısından sunabileceği her şeye sahip olmasına rağmen, daha pahalı komşu bölgelere göre daha rekabetçi fiyatlara sahiptir. İç Londra’nın en uygun fiyatlı ilçelerinden biridir ve en düşük ev fiyatı/gelir oranında ilk üçte yer alır.

  • Bölgede Ofsted’in seçkin ve iyi okullarından oluşan çok sayıda seçenek bulunmaktadır ve bu derecelendirmeye sahip yüzden fazla okul bulunmaktadır. Londra’nın en iyi üniversitelerine kolayca ulaşılabilir. LSE, Imperial College, UCL ve Kings’e 30 dakikadan kısa sürede ulaşılabilir.

  • Yeni Battersea Elektrik Santrali, yüzlerce mağaza, kafe ve restoranla Londra’nın en heyecan verici yeni alışveriş ve eğlence merkezidir. St John’s Hill, Northcote Road, Clapham Old Town, Battersea Rise ve Lavender Hill, Michelin restoranlarından sanat galerilerine, mağazalara, barlara ve kafelere kadar pek çok seçenek sunmaktadır.

  • Wandsworth parklar ve yeşil alanlarla çevrilidir: Battersea Park, Wandsworth Common ve 220 dönümlük Clapham Common’a kolayca ulaşabilirsiniz. Toplam 1.700 dönümlük yeşil alanla araziye oranla en yüksek kamusal yeşil alana sahip İç Londra ilçesidir.

  • Londra’da aranan bir adres. Birleşik Krallık’ta ortalama geliri en yüksek olan nüfus, Londra’nın Wandsworth ilçesini evi olarak görüyor.

  • One Clapham, Londra’nın, Birleşik Krallık’ın veya yurt dışında herhangi bir yere seyahat etmek isteyenler için mükemmel bir konumdadır. Londra’nın merkezine her beş dakikada bir kalkan trenlerle Londra Victoria yalnızca 6 dakika uzaklıktadır. Gatwick Havaalanı sadece 24 dakika uzaklıktadır ve Brighton’daki plaja yolculuk sadece bir saat uzaklıktadır. Bir bütün olarak ilçe, iki yeni Kuzey Hattı metro istasyonu da dahil olmak üzere daha fazla seyahat seçeneği sunuyor.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler

Explore
Drag