Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

One Cluny Mews

LONDRA / EARL'S COURT

£1,000,000 Başlayan Fiyatlarla

One Cluny Mews ile Tanışın

Londra’nın en çok tercih edilenen varlıklı ve seçkin semtlerinden birinde konumlanan One Cluny Mews, Royal Borough of Kensington ve Chelsea’nin kalbinde yer almaktadır.

8 adet dubleks çatı katı da dahil olmak üzere 35 adet lüks muhteşem 1, 2 ve 3 yatak odalı daireden oluşan bu güzelce döşenmiş koleksiyon, sofistike zenginliğin gizli sığınağı olan bölgeye benzersiz güzellik getiriyor.

Mews sakinleri, Mews’e girdikten sonra ustaca hazırlanmış ve güzel bir şekilde donatılmış lüks iç mekanlarıyla tanışıyor. Binadaki her bir tasarım parçası, her özellik ve renk paleti, rahatlık ve sakinliği yansıtacak şekilde özenle düşünülmüş ve seçilmiştir.

One Cluny Mews’in kapılarının içinde özel bir bahçe gizlidir. Bahçesi sakinlik ve dinginlik yaratarak One Cluny Mews sakinlerinin dinlenmesi ve eğlenmesi için ideal ortamı sağlıyor. One Cluny Mews’in duvarları içinde bulunan lüks yaşama, cazibe ve baştan çıkarıcı bir çekicilik katıyor.

Mews’in özel bahçelerine açılan ofis alanları, kişisel çalışma tarzlarına ve iş ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilmektedir. Ayrıca bu çalışma alanları, doğal olarak aydınlık ve verimli bir çalışma ortamı oluşturuyor.

One Cluny Mews, Londra ve ötesine seyahat etmeyi sağlayan yer altı ve yer üstü demiryolu hizmetleri de dahil olmak üzere ulaşım bağlantılarına kolay erişime sahip. One Cluny Mews, Holland Park ve Kensington Gardens’ın yeşil açık alanlarına, Natural Museum, Victoria & Albert Museum ve Royal Albert Hall gibi Londra’nın birçok kültür kurumuna bağlantı sağlayan Earl’s Court İstasyonu’na (District ve Piccadilly hattı) sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Ayrıca Clapham Kavşağı ve Battersea Park’a bağlantı sağlayacak West Brompton Yerüstü İstasyonu sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

One Cluny Mews’in çevresindeki bölge, sakinlere özel yeşil alanlara ve sayısız güzel bahçe meydanına erişim imkanı sunuyor. Batı Londra’da yaşamak aynı zamanda şehrin sunduğu en iyi kamusal alanlardan bazılarına kolay erişim sağlar.

Tamamı yürüme mesafesinde bulunan çok çeşitli turistik mekanlar ve Londra’nın popüler bölgeleriyle eğlenmek ve sosyalleşmek için çok sayıda fırsat var. İş gününüz bittiğinde şehrin en iyileri kapınızda hazır ve bekliyor.

One Cluny Mews sakinlerine özel konsiyerj hizmeti sağlanıyor.

Heathrow Havaalanı'na arabayla sadece 30 dakika mesafededir.

District ve Piccadilly hatlarına 5 dakika uzaklıkta.

Sakinlere özel lobi mevcut.

2 adet konut asansörü yer alıyor.

Zemin katta esnek ofis alanı sakinlerin kullanımına sunulmaktadır.

1, 2 ve 3 yatak odalı daire seçenekleri mevcut.

Proje oturuma hazır.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler

Explore
Drag