Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Portobello Square

LONDRA / PORTOBELLO ROAD

£675,000 Başlayan Fiyatlarla

Portobello Square ile Tanışın

Peabody tarafından ödüllü bir geliştirme olan Portobello Square, Ladbroke Grove’da, hareketli Portobello Caddesi’nin hemen eşiğinde yer alan etkileyici bir daire koleksiyonudur.

Londra’nın popüler Notting Hill’inde bulunan Portobello Meydanı’ndaki yolculuğun bir sonraki heyecan verici aşaması olan Auria ile tanışın.

Auria, çağdaş tasarımlı 1 ve 2 yatak odalı dairelerin yanı sıra bir dizi şık 3 yatak odalı evlerinden oluşan çarpıcı bir koleksiyon sunuyor.

Bu prestijli geliştirme, Portobello Edition ve The Park Edition olarak bilinen iki ayrı koleksiyona ayrılmıştır. Portobello Edition’da dünyaca ünlü Portobello Caddesi’ne bakan daireler bulunurken, Park Edition’daki dairelerin tümü, sitenin kalbinde yer alan açık yeşil alan Athlone Gardens’ın sakin manzarasının keyfini çıkaracak.

Notting Hill, Londra’nın en ünlü ve yaşanacak en arzu edilen yerlerinden biridir; alışveriş, yeme ve içme mekanlarının baştan çıkarıcı ve eklektik bir karışımını sunan ikonik bir mahalledir.

Portobello Square, Londra’da kıskanılacak bir konuma sahiptir. Tüm önemli turistik mekanlara, belli başlı alışveriş merkezlerine ve görkemli yeşil alanlara yeterince yakındır.

Tüm daireler Athlone Gardens veya Portobello Caddesi'nin muhteşem manzarasına sahiptir.

Ladbroke Grove istasyonuna 800 metre mesafededir.

Westbourne Park istasyonuna 1 kilometre mesafededir.

1 ve 2 yatak odalı daire seçenekleri mevcuttur.

Bölgede sakin ve güzel Kyoto Garden, canlı opera ve tavus kuşlarının yer aldığı Royal Borough'un en büyük parkı olan Holland Park da dahil olmak üzere çok sayıda park ve açık alan bulunmaktadır.

Yakınında görkemli Kraliyet Parkları vardır: Kensington Sarayı'na ev sahipliği yapan Kensington Gardens ve her zaman popüler olan Diana Anıt Çeşmesi, The Serpentine ve Speakers Corner'ın bulunduğu Hyde Park.

Heyecan verici avantajlardan bazıları arasında özel bir konsiyerj hizmeti, sakinler için spor salonu, ortak çalışma alanları ve sakinler salonu bulunmaktadır.

Proje tamamlanma tarihi: 2024 Sonbaharı.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler

Explore
Drag