Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

The Verdo

LONDRA / KEW BRIDGE

£465,000 Başlayan Fiyatlarla

The Verdo ile Tanışın

Londra’nın Yenilenme Rekortmeninde Yükselen Değer: The Verdo
Londra’nın pek çok bölgesinde şehir yenileme çalışmaları başlamıştır, ya da başlaması planlanmaktadır. The Verdo projesi de bu yenileme bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Bu yenileme alanına milyonlarca sterlinlik bir yatırım yapılmıştır. Tam da Kew Köprüsü’nün yanında yer alması The Verdo projesine ekstra bir değer katmaktadır.

The Verdo Projesinin Konumu ve Ulaşım
Londra’nın Kew Bridge bölgesine yakın olmasının yanında, The Verdo projesi aynı zamanda dört farklı Batı Londra mahallesinin de kalbinde yer alır. Bu Batı Londra mahallelerinin isimleri ise Chiswick, Gunnersbury, Kew ve Richmond’dur. Bu sayede ihtiyacınız olan her şey en fazla birkaç dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır.

The Verdo Projesi ile Canlı Bir Sosyal Hayat ve Dingin Zaman Kavramı
The Verdo Projesi, sizlere konaklayacak bir apartman dairesinden çok daha fazlasını sunar. Ev dediğimiz binalar, aslında bir konaklama merkezinden çok daha fazladır. Kendinizi mutlu, canlı ve dingin hissedebileceğiniz bir yer olmalıdır. The Verdo projesi her yönü ile yepyeni, cesur ve daha fazlasını isteyenler için çiçek açan bir mahalle sunuyor. Hareketli hafta sonlarının, yerel kafenizde keyifli sohbetlerin eşliğinde içilecek bir bardak sıcak kahvenin hayalini kuruyorsanız, The Verdo projesi tam da size göre. The Verdo projesi, aynı zamanda sakinlerine bir dinlenme salonu, geniş ve iyi peyzajlı bahçelerinde uzun yürüyüşlerin, sosyal etkinliklerle geçirilebilecek akşamları çok uygun fiyatlara sunuyor.

Hem Bir Kent Hem de Bir Banliyö Ortamı için The Verdo Projesi
The Verdo projesi, Batı Londra bölgesinde yer alır. Üstelik Batı Londra’nın iki farklı bölgesini de içini alan bir konumdadır. Kew’in yeşillikleri ile Brentford’un kentsel hissiyatı arasında yer alan Verdo, gerçek Londralıları destekleyen, topluluklarla dolu bir banliyödür. Kültürel olarak yüklü ve sosyal açıdan anlayışlı bir mahalle yaratmak the Verdo projesinin hedeflediği noktalardan sadece biridir. The Verdo projesi daha fazlasını isteyen her birey için mükemmel bir noktada bulunmaktadır.

Kew Bridge istasyonu birkaç dakika mesafede bulunmaktadır.

Gunnersbury Metro istasyonu The Verdo projesine sadece 10 dakikalık yürüme mesafesi uzaklığındadır. Gunnersbury istasyonundan Londra’ya yapacağınız kısa bir yolculukla kendinizi Londra merkezindeki çeşitliliğe ve canlılığa bırakabilirsiniz.

The Verdo projesinin mimarisi farklı ihtiyaç ve isteklere göre planlanmış ve tasarlanmıştır. Bu etkileyici projede stüdyo daireler, 1 yatak odalı daireler, 2 yatak odalı daireler ve 3 yatak odalı daireler bulunmaktadır.

Tüm binalar, peyzajlı bahçelerle çevrilmiştir.

Tüm daireler modern çizgilerin dokunuşu ile birlikte ölümsüz tasarımlar ile dekore edilmiştir.

Pastel tonlardaki renklerin kullanılması binaları doğa ile bütünleştirirken yaşayanlar için sakin ve dingin bir ortamın kapılarını aralamıştır.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler

Explore
Drag