Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

The Eight Gardens

£322,500 Başlayan Fiyatlarla

The Eight Gardens ile Tanışın

Watford ilçesinde yer alan The Eight Gardens, tamamlandığında 6,2 dönümlük bir alanda 1.266’dan fazla yeni konutun yer alacağı heyecan verici yeni bir yenileme projesidir. Watford, Londra’nın merkezinin sadece 24 km kuzeybatısında yer alan, Londra metro hatları kadar düzenli ve kullanışlı ulaşım bağlantılarına sahip, Londra Euston Zone 1. bölgesine trenle sadece 14 dakika uzaklıkta bulunan ve Güney Doğu, Midlands ve İngiltere’nin kuzeyine hızlı ve kapsamlı bağlantılar sunan bir banliyö noktasıdır.

Başkente muhteşem erişimin yanı sıra, kapsamlı yemek ve alışveriş mekanları, yerel tiyatrolar ve eğlence mekanları, spor tesisleri ve güzel parkları ile dinamik bir şehir olan Watford, harika bir yaşam tarzı sunmaktadır. The Eight Gardens’ın merkezi konumu, sakinleri için her şeyin kapının önünde olduğu anlamına gelir.

The Eight Gardens, Watford Borough Councils’in on yıllar boyunca ekonomik refahı güvence altına almak üzere devam eden bir yeniden geliştirme programına olan bağlılığının ilk aşamasının bir parçasıdır. Önümüzdeki 10 ila 15 yıl içinde, önemli ölçüde iyileştirilmiş hizmetler, ulaşım altyapısı ve eğlence tesisleri ile binlerce yeni ev ve iş yaratacak iddialı bir planın parçası olarak konsey tarafından 1,6 milyar sterlinden fazla yatırım yapılacaktır.

The Eight Gardens sakinlerine özel 12 saat konsiyerj hizmeti sağlanacak.

Union Court, bu yıl taşınmaya hazır şık stüdyo, 1, 2 ve 3 yatak odalı dairelerden oluşmaktadır.

Sekiz adet peyzajlı bahçe ve etkileyici sanat enstalasyonlarına sahip.

Londra'nın merkezine sadece 14 dakikada hızlı bağlantı sağlayan Watford Junction İstasyonu'na 4 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Özel bir podyum bahçesi, çatı terasları ve zemin seviyesindeki kafe, restoran ve perakende satış noktalarının yanı sıra, özenle seçilmiş kamusal sanat eserleri de binanın çevresine yerleştirilmiştir.

Spor salonu, sinema odası, toplantı odası olanaklarına sahip iş salonu dahil olmak üzere konut sakinlerine yönelik tesisler mevcuttur.

203 park yeri ve 41 elektrikli araç şarj noktaları bulunuyor. Ayrıca 1.400 bisiklet alanı ve bisiklet kiralama programı mevcut.

Sakinlerin kendi ürünlerini yetiştirebilmeleri için çatı bahçelerinde kentsel tarım fırsatları var.

Yürümeyi teşvik etmek ve araç kullanımını azaltmaya yardımcı olmak için yeşil sokaklar boyunca güvenli yaya yolları mevcut.

Yeni İlkokul binanın içinde yer alıyor.

1,393 metrekarelik ticari alanı mevcut.

Lokasyon

Galeri

Neden Watford'a Yatırım Yapmalısınız?

  • Önümüzdeki 20 yıl içinde Watford Şehir Merkezi, 1,6 milyar sterline ulaşacak yatırımlarla finans, iş, alışveriş, eğlence ve kültür merkezi olarak kendini yeniden inşa ediyor.
  • 2025 yılı sonuna kadar %17 fiyat artışı öngörülüyor. Londra genelinde fiyat artışı öngörüsü %12,6.
  • 4 dakikalık yürüme mesafesinde ki Watford Junction İstasyonu, Londra Euston’a 14 dakikalık bir bağlantı sağlamaktadır.
  • Atria Alışveriş Merkezi’ne yapılan 200 milyon sterlinden fazla yatırımla yenilenme çalışmaları halihazırda devam etmektedir.
  • Watford’a 1 saat mesafede 6 Uluslararası Havaalanına erişim imkanı.
  • The Eight Gardens, Oxford, Cambridge ve Londra üniversiteleri için Altın Üçgen içinde yer almaktadır.
  • Watford’da 67.000 çalışan bulunmaktadır.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler