Skip links

Hakkımızda

"Güvenilir Yatırımlar, Uzun Vadeli Kazançlar: İngiltere Investments"

ABOUT US

Hub unleashes your business potential by providing legal advices.

Hub IT allows your business and technology computers to store and analyze.

2.0%
Avarage Increase

Hub IT allows your business and technology computers to store.

1.1x
Conversion Rate

Hub IT allows your business and technology computers to store.

İngiltere Investments

Gayrimenkul Sektöründe 18 yıllık Deneyim

Misyon: Türkiye'de yaşayan yatırımcılarımıza uzun dönemli kira geliri, değer artışı ve döviz bazında kazanç sağlamak.

İsmail Gürkan Managing Director

Gayrimenkul tamamen kişisel bağlantılar ve güven ile ilgili bir iştir. İngiltere Investments'ta ekibimiz müşterilerimizin çıkarlarını her zaman merkezde tutan bir anlayışla, sektörün tanınmış ve güvenilir firmalarından üst kalite ürünleri (projeleri) pazarlamak (sunmak) için çalışır.

2021 yılında İsmail Gürkan tarafından kurulan İngiltere Investments, 15 yılı aşkın bir meslek tecrübesinin ve gayrimenkul sektörüne olan tutku seviyesinde bir sevginin sonucu olarak ortaya çıkmıştır. İş hayatına 2005 yılında Londra'da başlayan İsmail, İngiltere ve Türkiye'deki yerli ve yabancı müşterilerine kiralamadan mülk yönetimi ve alım satıma kadar sektörün her alanında çalışmış bu arada da saygın ve güvenilir firmalarla sağlam ilişkiler kurmuştur.

İngiltere Investments olarak bizler hem İngiltere hem de Türkiye gayrimenkul piyasalarında edindiğimiz uzmanlık ve derin bilgimizi güçlü iş ahlakımızla birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya kendimizi adadık.

Koray Neymen Managing Partner

Koray Neymen, eğitimini 1998 yılında Bilkent Üniversitesi’nde tamamlamış olup, iş hayatına Bankacılık/Dış İlişkiler biriminde giriş yapmış ve ardından 10 yılı aşkın bir süre 3 farklı firmada Yurtdışı Satış ve Pazarlama alanında Orta Düzey Yönetici olarak çalışmıştır. 2013 yılından itibaren Emlak sektöründe, Yabancı Yatırımcılara Gayrimenkul Danışmanlığı alanında faaliyet gösteren; İngilizce, Fransızca ve İtalyanca bilen Koray Neymen, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Vizyonumuz

İngiltere Londra'da satılık ev ve yatırımlık daire denince akla gelen ilk ve en güvenilir İngiltere emlak firması olmak için çalışıyoruz.

18

Yıllık Tecrübe

Çalıştığımız Firmalar

We are optimists who love to work together. Our mission is to produce the highest quality work for every client, on every project. Let’s collaborate and make an impact with our cross-discipline approach to design and development.

Explore
Drag