Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Mert Başaran'ın Tercihi Glasswater Locks

£250,000 Başlayan Fiyatlarla

Proje Bilgi Talep Formu

Glasswater Locks ile Tanışın

Glasswater Locks, Birmingham’ın Doğu Yakası ile kentin canlı Öğrenim Bölgesi arasında yeni bir geçit açıyor. Kanal kenarındaki çağdaş daire ve dubleks seçenekleri, şehir merkezine ve yüksek hızlı tren bağlantılarına birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Vizyon, şehrin gürültüsüne cazip bir alternatif sunan kapsamlı tesislere sahip, gelişen yeni bir topluluk yaratmaktır.

Glasswater Locks, modern kanal kenarı yaşamının özü, yeni bir nesil için yenilenmiş, canlandırılmış ve enerjilendirilmiştir.

Su kenarında yeni hayatınızı yaratın. Kendi oyun odanızda hünerlerinizi gösterin. Kendi sakin salonunuzda rahatlayın. Sonra arkanıza yaslanın. Dışarıya bakın. Manzaranın tadını çıkarın. Glasswater Locks’ta yeni Birmingham’ın kalbine dalın. Kendinizi tüm potansiyeline bırakın. Glasswater Locks’ta hayatın akmasına izin verin.

Thinktank Bilim Müzesi ve Eastside Projects gibi Birmingham’ın en heyecan verici kültürel mekânlarından bazıları Glasswater Locks‘a yakındır. Birmingham’ın tamamı zengin bir kültürel yaşama sahiptir ve Ikon Gallery, Symphony Hall, Midlands Arts Centre ve Museum of the Jewellery Quarter gibi eklektik mekan seçenekleri sunmaktadır.

Eastside artık Öğrenim Bölgesi olarak bilinmektedir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Birmingham City Üniversitesi ve Aston Üniversitesi burada yer alırken, Birmingham Kraliyet Konservatuarı da Birmingham Metropolitan Koleji’nin Moda ve Grafik Laboratuvarları gibi Millennium Point’te yer almaktadır.

Planlanan HS2 rail service (demiryolu hizmeti), Londra Euston’a sadece 49 dakikalık öngörülen seyahat süresiyle Birmingham’ı Birleşik Krallık’ın yüksek hızlı demiryolu ağının merkezine yerleştirecektir. Birmingham New Street’ten Londra Euston, Birmingham Uluslararası Havaalanı ve Glasgow gibi birçok önemli noktaya ulaşılabilmektedir. Yerel seyahatler için West Midlands Metrosu istasyonları, alışveriş ve iş alanlarını rahatça birbirine bağlamaktadır.

Glasswater Locks, huzurlu bir su yolunun yanında yer alan konforlu, modern yaşama kolaylık ve bağlantı getiriyor. Site, sakinlerinin yükseltilmiş özel avlu bahçelerinden kanalın huzurlu manzarasının keyfini çıkarabilmeleri için 155 metrelik kanal cephesinden faydalanmaktadır.

Birmingham'ın Öğrenim Bölgesi'nin kalbinde yer almaktadır.

Konut sakinlerine sunduğu olanaklar arasında 24 saat konsiyerj, sinema, oyun odası ve spor salonu bulunmaktadır.

Şehir merkezine ve mağazalara birkaç dakika mesafede yer almaktadır.

Thinktank Müzesi 4 dakika, Eastside Jazz Club 10 dakika, Birmingham Müzesi ve Sanat Galerisi 22 dakika yürüme mesafesindedir.

Birmingham'da Londra dışındaki diğer tüm şehirlerden daha fazla sayıda, önde gelen 5 üniversite bulunmaktadır ve Glasswater Locks bunların dördüne 8 km mesafededir. Birleşik Krallık'tan ve denizaşırı ülkelerden 80.000 öğrenci Birmingham'da eğitim görmektedir.

Curzon Street İstasyonu'ndan planlanan HS2 bağlantıları, 7 dakika yürüme mesafesindedir. New Street istasyonu 18 dakika yürüme mesafesindedir.

Birmingham Havaalanı'nda ki Birmingham International İstasyonu, New Street İstasyonu'ndan sadece 9 dakika uzaklıktadır.

Belmont Wharf 2025'in 2. çeyreğinde, Curzon Wharf ve Cardigan Wharf 2025'in 4. çeyreğinde daire teslimine hazır olacaktır.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler