Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Knights Park

£414,950 Başlayan Fiyatlarla

Knights Park ile Tanışın

Dünya standartlarındaki üniversitesi, güzel mimarisi ile ünlü Cambridge, muhteşem bir mirasa sahip bir şehirdir. Ancak aynı zamanda sakinlerinin çeşitliliği, önde gelen teknoloji işletmeleri ve araştırma tesisleri ve çarpıcı, modern binaları ile canlı bir şehirdir.

Cambridge, yüksek teknoloji işletmelerinin yaygınlığı sayesinde hem şehrin kendisinde hem de daha geniş bir alanda harika kariyer fırsatları sunmaktadır. ‘Silicon Fen’ olarak adlandırılan bölge Apple, Microsoft ve Huawei gibi yenilikçi teknoloji şirketlerine ev sahipliği yapmaktadır. Astra Zeneca gibi devlerin Cambridge Biyomedikal Kampüsü’nde önemli ölçüde istihdam sağladığı biyoteknoloji sektörü de hızla gelişmektedir.

Cambridge’de yaşam zengin ve teşvik edicidir. Çok sayıda müze her türden sergiye ev sahipliği yaparken, galerileri de şehri görsel sanatlar için gelişen bir merkez haline getirmektedir.

Çok sayıda alışveriş merkezi, butikler, bağımsız mağazalar, hareketli bir pazar ve yemek, içmek ve buluşmak için çok sayıda yer ile Cambridge, elinizin altında olması için harika bir şehirdir.

Knights Park, beklentileri aşmak ve çevresel etkiyi en aza indirmek için inşa edilmiş olağanüstü evlerden oluşan çarpıcı bir koleksiyon. Cambridge Üniversitesi tarafından tasarlanan heyecan verici yeni bir bölge olan Eddington’da yer alan Knights Park’taki enerji tasarruflu evler şu anda üç farklı aşamada sunulmaktadır.

İlk aşama olan Athena, her biri kendi özel açık alanına ve özenle tasarlanmış, esnek bir düzene sahip 3, 4 ve 5 yatak odalı çağdaş evler sunuyor.
İkinci aşama olan Rubicon, çarpıcı eğimli çatılara sahip büyük depo tarzı bloklarda yer alan bir dizi geniş daire sunmaktadır. Aynı zamanda bir dizi ilham verici ortak çalışma alanına sahip olan Rubicon’da daireler yüksek tavanlar, endüstriyel tarzda pencereler ve ısmarlama bir görünüm için çağdaş kaplamalara sahiptir.
Çok yakında, tüm sakinlerin keyfini çıkarabileceği sakin bir bütünleşik avlu ile birbirine bağlanan, hepsi kendi özel açık alanına sahip 1, 2 ve 3 yatak odalı dairelerden oluşan şık bir koleksiyon olan Fusion geliyor.

Knights Park, yenilikçi ve modern evler ile güzel yeşil alanlardan oluşan heyecan verici yeni bir projedir. Villalardan kasaba evlerine ve apartman dairelerine kadar çok çeşitli evlerin her biri, yüzyıllar süren büyüme ve yenilenmenin ürünü olan çok katmanlı, gelişmiş yer duygusunu çağrıştıracak şekilde özenle tasarlanmıştır. Knights Park, güzelce hazırlanmış evlere sürdürülebilir yaşamı ve toplumun tüm üyelerine sıcak ve kapsayıcı bir yaşam tarzını getiriyor.

Eddington, bir topluluğun gelişmesi için gereken tüm unsurlara sahip bir yerdir. Bunlar arasında bir otel, okul, kreş, mağazalar, pazar meydanı, toplum merkezi, spor tesisleri ve insanların eğlenmesi, birbirleriyle tanışması ve bağlantılar kurması için 50 hektardan fazla açık alan bulunmaktadır.

Cambridge Üniversitesi tarafından tasarlanan ve planlama, tasarım, inşaat ve sürdürülebilirlik alanlarında çok sayıda ödül kazanan Eddington, şimdiden son derece başarılı ve çok daha fazlası da gelecek. Burası ev olarak adlandırılabilecek eşsiz ve çarpıcı bir yer.

50 hektardan fazla açık alan bulunmaktadır.

900m ayrılmış bisiklet yolu bulunmaktadır. Bisiklet yolu sizi Cambridge şehir merkezine de götürmektedir. Cambridge şehir merkezi bisiklet ile 12 dakika mesafededir.

Cambridge şehir merkezine sadece 3 km uzaklıktadır.

Kapınızın önünde spor tesisleri ve açık yeşil alanların yanı sıra bir pazar meydanı, otel, mağazalar, kreş ve okul bulunmaktadır.

Knights Park'taki pencerelerin birçoğunda kullanılan camlar güneş ışınlarının etkisini ortadan kaldırarak odaların yazın fazla ısınmasını önler.

Knights Park'ın genelinde kullanılan büyük pencereler, bol miktarda doğal ışık alarak ışıkları açma ihtiyacını azaltır. Alüminyum kompozit pencereler aynı zamanda son derece dayanıklıdır ve az bakım gerektirir.

Pencerelerin çoğu üç camlıdır ve ısıyı binaya geri yansıtan özel kaplamalara sahiptir. Pencerenin çok yakınında üşümeden oturabilir veya uyuyabilirsiniz, ayrıca mükemmel ses yalıtımı sunar. Yüksek yalıtım seviyeleri ve üçlü camlar evlerin sıcak kalmasını ve ısıtmanın kısılmasını sağlar.

Mutfaklarda evsel geri dönüşüm için bölümlere ayrılmış entegre bir çöp kutusu bulunmaktadır.

Binaların tüm birleştirme elemanları neredeyse sızdırmaz hale getirilmiş ve hava sızıntısı sorunları tasarım yoluyla çözülmüştür.

Çatılara monte edilen çatı ışıklıkları, tüm yıl boyunca ekstra bir gün ışığı kaynağı sağlamanın yanı sıra yaz aylarında sıcak havanın dışarı çıkmasına izin vermenin basit bir yoludur.

Elektrik tüketiminizi takip edebilmeniz için akıllı sayaçlar sağlanmıştır.

Knights Park'ta ki enerji tasarruflu mutfak aletleri, havalandırmalı duş başlıkları ve musluklar elektrik ve su tüketimini düşük tutmaya yardımcı olur.

Tüm evlerde bisikletler için güvenli bir park yeri vardır.

Cambridge Tren İstasyonu'ndan Londra'nın merkezine hızlı trenler vardır, böylece başkente 1 saatten daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Uluslararası seyahat için Stansted Havaalanı sadece 30 dakikalık bir tren yolculuğu mesafesindedir.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler