Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Marleigh

£339,950 Başlayan Fiyatlarla

Marleigh ile Tanışın

Olağanüstü evler, güzel yeşil alanlar ve toplum merkezi ve kooperatif süpermarketi gibi olanaklardan oluşan bu canlı topluluk, Cambridge şehir merkezinin sadece 5 km doğusunda ideal bir konuma sahiptir.

Marleigh, bir parçası olmak isteyeceğiniz, büyüyen ve misafirperver bir topluluğa sahip, gelişen bir yerdir.

Marleigh, doğayı merkeze alarak tasarlanmıştır ve dış çevreye, çevresindeki evler ve binalarla eşit önem vermektedir. Açık hava, keyfini çıkarabileceğiniz 44 futbol sahasına eşdeğer 23 hektardan fazla güzel peyzajlı yeşil açık alanı içerecektir.

Marleigh’in kalbinde doğa yatmaktadır; Gregory Park’ın çayırları ve su özellikleri Marleigh’in içinden geçmekte ve Kingsley Ormanı da Marleigh’in kenarında bulunmaktadır. Evler, bu çarpıcı manzaranın bozulmamış ve kıskanılacak manzaralarını sunmaktadır. Ayrıca, şehir merkezine, Cambridge istasyonuna ve ötesine giden yürüyüş ve bisiklet yolları da geliştirilecektir.

Zamansız çekiciliği, yüksek kaliteli tasarımı, özenle planlanmış olanakları ve sıcak ortamıyla Marleigh, kendinizi hemen evinizde hissedeceğiniz bir yerdir.

Community Centre, Marleigh Primary Academy, Co-Op, Signorelli’s cafe ve ofis alanları ile birlikte toplumun kalbi Jubilee Square’da atacak!
Tasarımın merkezinde komşuluk yer almaktadır ve bu bağlantıları en üst düzeye çıkarmak için her ayrıntı dikkatle düşünülmüştür.

Marleigh, sakinlerine evlerine kısa bir yürüyüş mesafesinde zengin ve tatmin edici bir yaşam tarzının tadını çıkarma fırsatı veren çok sayıda olanak sunacaktır. Buna Jubilee Square’da günlük ihtiyaçlar için bir süpermarket de dahil olacak ve günlük yaşamı biraz daha kolaylaştıracak.

Cambridge’de her köşede yeni bir deneyim var, ilgi alanlarınız ne olursa olsun, görülecek ve yapılacak çok şey var. Bir parça puntingin tadını çıkarın, şehrin en iyi restoranlarında şık bir şekilde yemek yiyin veya Grand Arcade’de veya Cambridge pazar meydanında perakende terapisinin tadını çıkarın.
Cambridge’in gelişen yemek, alışveriş, eğitim ve kültür ortamını keşfedin. Marleigh’in elverişli konumu sayesinde canlı, tarihi ve dünyaca ünlü Cambridge’in sunduğu her şeyin tadını çıkarabilirsiniz.
Cambridge’in merkezi mutfak lezzetleriyle doludur ve her duruma uygun bir şeyler vardır. Şık restoranlar, sokak yemekleri satan minibüsler ve rahat kafeler, ister keyifli bir yemek ister hızlıca bir şeyler atıştırmak isteyin, size bolca seçenek sunar. Marleigh ayrıca dünya mutfağı, ilginç bağımsız mağazaları ve mükemmel kafeleriyle tanınan Mill Road’a bisikletle sadece kısa bir mesafededir.

Cambridge, eğitim alanındaki mükemmelliği ile dünyaca ünlüdür ve bu da onu aileler ve öğrenciler için cazip bir yer haline getirmektedir. Birinci sınıf konumu ve mükemmel ulaşım bağlantıları sayesinde, Cambridge Üniversitesi’nin 31 kolejinin tümü Marleigh’e gidip gelinebilecek mesafededir.

Marleigh Primary Academy, Jubilee Square’de yer alan ve 420 ilkokul ve kreş çağındaki çocuğa eğitim veren yepyeni bir okuldur.

Marleigh, mevcut yeni evlerin çeşitliliğinden çeşitli tesis ve olanaklara kadar her yaşam tarzına uygun bir şeyler sunuyor ve sunacak çok şeyi var.

İster arkadaşlarınızı yeni evinizde ağırlamak için davet ediyor olun, ister Jubilee Meydanı’nda sosyalleşiyor olun, herkese kapımız açık. Vizyonumuz, gelecek nesiller için daha sağlıklı bir yaşam tarzına ilham verirken, insanların gelişmesine olanak tanıyan sıcak bir destinasyon sunmaktır.

Yapraklı yürüyüş yolları ve yaya caddeleri evlerin etrafını sarmakta ve hem Gregory Park hem de kuzeyde bulunan The Titch ile keyfini çıkarabileceğiniz bol miktarda yeşil açık alana sahip olmanın avantajını sunmaktadır.

Profesyonel eğitmenler tarafından verilen haftada yaklaşık 50 dersle R3FORM, Pilates, yoga, BARRE dersleri ve rahat meditasyona kadar her şeyi sunuyor olacak.
Beğenilen Qi Spa da stüdyoda üstün düzeyde bakımlar sunacaktır. Uzman terapistlerden oluşan ekip, çeşitli masajlar, yüz bakımları, tırnak bakımları, refleksoloji, spor masajı, peeling ve micro-blading gibi estetik prosedürler de dahil olmak üzere 80’den fazla uygulama sunmak üzere en üst düzeyde eğitilmiştir.

 

Marleigh, 1, 2, 3, 4 ve 5 yatak odalı dairelerden oluşmaktadır.

Cambridge North İstasyonu bisikletle 12 dakika mesafededir.

Cambridge İstasyonu bisikletle 16 dakika mesafededir.

Londra Stansted Havalimanı, Cambridge İstasyonu'ndan trenle 35 dakika mesafededir.

The Marleigh Community Centre içerisinde yoga, pilates, badminton ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli haftalık etkinliklere katılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

The Community Hall içerisinde hem bağımsız gruplar hem de bireyler için etkinlikler, sınıflar veya partiler için rezerve edilebilir bir alan olacak.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler