Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Camden Goods Yard

£730,000 Başlayan Fiyatlarla

Camden Goods Yard ile Tanışın

Camden Goods Yard, NW1’de yeni ve canlı bir destinasyon olup, güzelce döşenmiş evlerden oluşacak. Konut sakinlerine yönelik olağanüstü olanaklar ve 8 dönümlük bir alanda davetkar kamusal alanlar sunmaktadır.

Camden Goods Yard, Kuzey Batı Londra’nın bu ünlü bölgesinde, Camden’in canlı enerjisini, Primrose Hill’in zarafetini ve Regent’s Park’ın huzurunu birleştiren olağanüstü yeni bir destinasyondur.

Proje toplam 644 yeni evden oluşacak. Primrose House toplam 110 üniteye ev sahipliği yapmakta olup, tamamı özel konut ve tüm konut sakinlerine ait olanakları bünyesinde barındırmaktadır. Tesis bünyesinde ayrıca perakende satış alanı, Camden’in ilk çatı katındaki Farm-to-Fork restoranı ve çok çeşitli ticari çalışma alanları bulunmaktadır.

Camden Goods Yard, her ikisi de projeye 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Chalk Farm ve Camden Town metro istasyonlarından mükemmel ulaşım bağlantılarına sahiptir.

Primrose House
Camden Goods Yard yaşamak için gerçekten heyecan verici bir yer olacak. Primrose House, Manhattan’ın muhteşem bir dizi, 1, 2 ve 3 yatak odalı evleri arasından seçim yapabileceğiniz ilk sürüm olacak.

1, 2 ve 3 yatak odalı daireler mevcuttur.

Proje Londra Zone 2 Lokasyonunda yer almaktadır.

24 saat konsiyerj ve 3 Lüks Gösterim Odası mevcut.

Camden Goods Yard alanının yaklaşık %40'ına, 200'den fazla yeni ağaç dikilecek.

Chalk Farm ve Camden Town istasyonları 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Son teknolojiye sahip spor salonu, kapalı yüzme havuzu ve sağlıklı yaşam süiti bulunacak.

Camden'ın ilk çatı katında Farm to Fork restoranı yer alacak.

Tesis bünyesinde yepyeni Morrisons süpermarketi olacak.

Proje Tamamlanma Tarihi: 2025'in 2. Çeyreği.

Lokasyon

Galeri

Yeşil Alanlar

Camden Goods Yard'ın yaklaşık %40'ı, bölge sakinleri ve ziyaretçiler için sağlıklı ve doğal bir ortam oluşturmak amacıyla çit sınırı, yeşil ve kahverengi çatılar ve peyzajlı alanlar dahil olmak üzere sert veya yumuşak peyzaj düzenlemesine ayrılacak. Hava kalitesini iyileştirmek ve biyolojik çeşitliliği desteklemek amacıyla 240'ın üzerinde yeni ağaç dikilecek ve bunların %80'i Birleşik Krallık'a özgü türlerden olacak. Çocuklar için oyun alanları ve peyzajın arasında kusursuz bir şekilde yer alan huzurlu oturma alanları, bu canlı ortamda eğlence ve dinlenme için alanlar yaratıyor.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler