Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Chelsea Waterfront

£1,265,000 Başlayan Fiyatlarla

Chelsea Waterfront ile Tanışın

Londra’nın en çok arzu edilen konut adreslerinden biri olan Chelsea Waterfront, Thames Nehri kenarındaki sakin peyzajlı bahçeler arasında yer alan ve nefes kesici nehir manzarasına sahip lüks dairelerden oluşan bir koleksiyondur. Londra’nın en tarihi ve rağbet gören bölgelerinden birinin kalbinde yer almakta olup, ülkenin en iyi okul ve üniversitelerinden bazılarına iyi ulaşım bağlantılarına sahiptir. Her daire en yüksek özelliklere göre inşa edilmiştir.

Dünyaca ünlü mimar Sir Terry Farrell tarafından tasarlanan 45.800 metrekarelik alana sahip Chelsea Waterfront, her ikisi de Chelsea Creek’in girişinde yer alan 37 ve 25 katlı iki cam konut kulesinden oluşmaktadır. Ayrıca, peyzajlı bahçelerin yanında yer alan dört nehir kenarı binasının yanı sıra yenilenmiş II. derece listede yer alan ve Chelsea’nin en tanınmış ve en sevilen simge yapılarından biri olan tarihi eski Lots Road Power Station Elektrik Santralini de içeriyor. Powerhouse, tarihin kucakladığı ve gelecek potansiyeliyle ışıldayan 260 lüks daireden oluşan son derece nadir ve özel bir koleksiyondur. Projede ayrıca mağazalar ve restoranların yanı sıra sakinlere çeşitli fitness olanakları sunan bir clubhouse da yer alıyor. Proje tamamlandığında, Chelsea Creek deresi’nin her iki yakasında iki göze çarpan kule de dahil olmak üzere, enfes bahçeler ve meydanlar içinde yer alan 600 metrelik eşsiz sahil yaşamına yayılmış 10 binadan oluşacak. Kulelerdeki daireler Batı’da Chelsea’den Doğu’da Canary Wharf’a kadar muhteşem nehir manzarasına sahip olacak.

Imperial Wharf İstasyonu’na sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Londra Metro hattı, diğerlerinin yanı sıra güneyde Clapham Junction’a ve kuzeyde Shepherds Bush’a hızlı güzergahlar sağlamaktadır. Sloane Square ve South Kensington’ın popüler alışveriş bölgeleri sadece kısa bir taksi yolculuğu mesafesindedir ve Heathrow Havaalanı’na sadece 35 dakikada ulaşılabilir. Westminster’a 20 dakikalık bir yolculukla ulaşılabilen Chelsea Harbour İskelesi’nden nehir teknesi hizmeti de alınabilir.

Chelsea Waterfront Londra Zone 2 bölgesinde yer almaktadır.

Chelsea Waterfront sakinlerine özel 24 saat konsiyerj hizmeti sağlanmaktadır.

Sakinlere özel en yeni kardiyo ve kinesis ekipmanlarına sahip tam donanımlı bir spor salonu mevcut.

Thames Nehri manzaralı 20 metrelik yüzme havuzu, jakuzi, sauna ve buhar odasının yer alacağı lüks döşenmiş, son teknoloji eğlence tesisi bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 yatak odalı lüks daire seçenekleri bulunmaktadır.

Heathrow Havaalanı sadece 35 dakika mesafededir.

Oturuma hazır.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler