Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Fulham Reach

£695,000 Başlayan Fiyatlarla

Fulham Reach ile Tanışın

Thames Nehri’nin kıyılarında, hızla gelişen bir nehir kenarı mahallesi olan Fulham Reach’e hoş geldiniz.

Bu ödüllü mekan, bölgenin zengin mirasının yanı sıra gelecek için tasarlanan güzel, modern evleri vurgulayan zarif mimariye sahiptir.

Fulham Reach, nehir kenarındaki yürüyüş yolları, geniş alanlar ve yüksek kaliteli evlerle heyecan verici bir nehir kıyısı destinasyonu.

Berkeley Grubu’nun bir üyesi olan ödüllü geliştirici St George, Palmer House, tamamında balkon veya teras alanı bulunan 55 adet Manhattan’daki 1, 2 ve 3 yatak odalı daireden oluşan bir koleksiyon sunmaktadır.

Sekiz dönümlük alanın yarısı, su kenarına kadar uzanan ağaçlarla kaplı bir bulvar ile açık alana ve yeşilliklere ayrılmıştır ve düşünceli yaprak dökmeyen bitkilendirme sayesinde yıl boyunca farklı renkler görülebilir.

Yeni evler aynı zamanda Brasserie Blanc, The Chancellors pub’daki Crisp Pizza W6, The Blue Boat nehir kenarındaki pub ve restoran, kahve ve hamur işleri sunan The Bread Lab ve kısa süre önce hizmete giren Charlotte’s Cloud gibi çok sayıda restoran ve kafeye yürüme mesafesindedir. Kapalı alanda en iyi golf deneyimini sunmayı hedefleyen Caddi Club da 2024 yılının başında kapılarını üyelere açacak ve TrackMan teknolojisiyle donatılmış yedi bölme, tamamen dolu bir bar ve restoranın yanı sıra etkinlikler için kiralanabilecek lüks bir özel bölme de yer alacak.

Fulham Reach boyunca bulunabilen güzel spiral şekillerden, çiçeklerden ve suyun girdaplarından, Figurehead heykelinin tabanında bulunan spirale ve labirent tarzı çevre düzenlemesine kadar ilham alan Helix adlı yeni bir gösteri evi, son lansmanı kutlamak için açıldı.

Doğal spiral, iç tasarım stüdyosu Atellior tarafından küratörlüğünü yapılan iç tasarımın önemli bir parçasını oluşturdu; temel estetik, dinlendirici ve sakinleştirici ama aynı zamanda ilginç ve katmanlı bir görünüm sağlamaya odaklandı.

Fulham Reach sakinlerine özel 24 saat konsiyerj hizmeti sağlanacak.

Fulham Reach, Thames Nehri kıyısında yer alan 744 daireye ev sahipliği yapacak.

1, 2 ve 3 yatak odalı daire seçenekleri bulunmaktadır.

Fulham Reach, Hammersmith istasyonundan sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Leicester Square, Piccadilly hattı üzerinden Fulham Reach'e 18 dakika uzaklıktadır. King's Cross International da sadece 24 dakika uzaklıkta olup, bölge sakinleri Heathrow Havaalanı'na 30 dakikada ulaşım sağlayabilmektedir.

Projede ayrıca 262 bisiklet alanı mevcut, böylece bölge sakinleri yerel bölgeyi iki tekerlek üzerinde keşfetmenin tadını çıkarabilirler.

Sakinlerin kapılarının önünde, hem ilk kez kürek çekenlerin hem de daha deneyimli yarışçıların kapalı alanda ve suda kürek deneyimlerine katılabilecekleri Fulham Reach Boat Club bulunmaktadır.

Fulham Reach'te kişisel eğitim dersleri de mevcuttur ve yaz aylarında dışarıdaki çim alanda yoga seansları düzenlenmektedir.

Fulham Reach, sakinlere Tamesis Club'a özel erişim sağlıyor. Buna 15 metrelik bir yüzme havuzu ve jakuzi, buhar odası ve sauna içeren bir spa süitinin yanı sıra sakinlere ücretsiz yoga ve HIIT dersleri programına erişim imkanı sunan bir spor salonu da dahildir.

Özel bakım odaları, sakinler için bir dinlenme salonu, 12 koltuklu bir sinema odası, bilardo odası, öğleden sonra eğlencesi ve hatta bir partiye ev sahipliği yapanlar için ücretsiz olan golf simülatörü süiti de bulunmaktadır.

Fulham Reach Palmer House evleri 2026'nın ikinci çeyreğinden itibaren taşınmaya hazır olacaktır.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler