Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Grand Union

£459,000 Başlayan Fiyatlarla

Grand Union ile Tanışın

Grand Union, Alperton’da olağanüstü bir su kanal kenarı destinasyonudur.

Wembley’e yakın bir konumda bulunan ve West End ile şehre kolay bağlantıları olan Grand Union, sosyalleşmek, dinlenmek ve oyun oynamak için eşsiz bir yerdir.

Yeni Canalside Piazza, kafeler, su kenarında bir restoran ve bir dizi tesis sunan enerjik bir topluluk mekanı sunmaktadır.

Peyzajlı bahçeler, çayırlar ve nehir kenarı yürüyüş yollarını içeren 5 hektarlık açık alan, en yüksek kalitede 3.350’den fazla yeni konutun sakinleri tarafından keyifle kullanılacak. Ayrıca konut sakinleri kanal boyunca kürek sörfünün, meydanda piknik yapmanın ve sakinler salonunda arkadaşları ve aileleriyle özel bowling akşamlarının keyfini çıkarabilecek.

Grand Union, daha önce terk edilmiş 8 hektarlık bir alanı açacak ve canlı yeni bir destinasyona dönüştürecek. Grand Union kanalı ve Brent nehri, bölgeyi bir yarımadaya dönüştürecek.

Kanal kenarındaki meydan, sınıflar, atölyeler, etkinlikler, bir topluluk mutfağı ve sağlıklı yiyecek ve içecek seçenekleri sunan bir kafe sunan yeni bir Topluluk Merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Grand Union’da ayrıca Co-op süpermarket, Anytime Fitness spor salonu ve bir pub/restoran ve kafe bulunmaktadır.

Zone 3’te yer alan Grand Union, Bakerloo, Overground ve Piccadilly hatlarına erişim sağlayan Stonebridge Park ve Alperton istasyonuna sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde olup Londra’nın merkezine direkt hatlar sunmaktadır. İster Londra, ister ulusal veya uluslararası olsun, her yöne kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Oxford Circus trenle sadece 26 dakika uzaklıktadır, kanal boyunca Paddington’a 30 dakikadan daha kısa sürede bisikletle gidebilirsiniz ve North Circular’a kolay erişim vardır.

12.495 metrekarelik esnek çalışma alanı sunan ısmarlama çok katlı bir endüstriyel bina; SEGRO V-Park Grand Union. Burası, ortak çalışma ve inovasyonu teşvik ederek yeni kurulan işletmelerden KOBİ’lere ev sahipliği yapacaktır. Grand Union’ın bitişiğinde Londra’nın en büyük iş parkı olan Park Royal Business Hub’ı da bulacaksınız.

Grand Union’a birkaç dakika mesafede bulunan Wembley’de dünya standartlarında eğlence, butik mağazalar, tasarımcı outletleri, kaliteli yemekler ve en iyi küresel etkinliklere ev sahipliği yapan Wembley Stadyumu ve OVO Arena gibi canlı olanaklar bulunmaktadır.

Grand Union’a yakın mesafede, Perivale Primary School, Lyon Park Primary School ve Alperton Community School gibi çok çeşitli iyi ve seçkin okullar bulunmaktadır. Imperial College, University of Westminster ve University College London gibi tanınmış üniversitelere hızlı erişim için mükemmel bir konuma sahiptir.

Manhattan, 1, 2 ve 3 yatak odalı daire seçenekleri mevcuttur.

Peyzajlı bahçeler ve su kenarı yürüyüş yolları bulunmaktadır.

Stonebridge Park istasyonundan sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Bir salon ve ten-pin bowling salonu da dahil olmak üzere konut sakinlerine yönelik tesisler yer almaktadır.

Rahatlamak ve gevşemek için bir şelale bahçesi vardır.

7/24 konsiyerj hizmeti bulunmaktadır.

Daire başına 1.7 bisiklet alanının yanı sıra site genelinde yaya ve bisiklet yolları bulunacak. Alperton'dan Paddington'a kadar kanal boyunca uzanan bir bisiklet rotası olacak. Ayrıca 850 m kanal ve nehir kenarı yürüyüşü yer alacak.

Proje Zone 3 bölgesinde yer almaktadır.

Grand Union Waterview House evleri 2025'in ilk çeyreğinden itibaren taşınmaya hazır olacaktır.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler