Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Greenwich Peninsula

£497,500 Başlayan Fiyatlarla

Greenwich Peninsula ile Tanışın

Thames Nehri kıyısında, cesur yeni bir yarımada gelişiyor. Greenwich Yarımadası’nda Londra dönüşüyor. Burada, dokusuna gömülü tasarım ve yaratıcılıkla cesurca modern bir manzara olarak kendini icat ediyor. Greenwich Yarımadası Avrupa’nın en büyük tek yenileme projesi yapmak için yatırım yapılıyor. Thames Nehri’nin 2,6 millik bir bölümüyle çevrili Greenwich Yarımadası, Londra’nın enerjisini Zone 2 ada benzeri bir ortama taşıyor. Proje, eğlence alanlarının hemen ötesinde, su kenarına kadar uzanan kendi ağaçlıklı geçidiyle huzurlu bir podyum bahçesini çevreliyor. Sakin, doğal bir sığınak. Yarımada’nın vızıltısı ile Thames kıyıları arasında bir vaha. Toprağın suyla buluştuğu yer.

Mükemmel bir denge yeri, merkezden sadece 15 dakika uzakta.

North Greenwich'ten Canary Wharf'a metro 2 dakika mesafede.

Canary Wharf'tan Liverpool Caddesi'ne 6 dakika uzaklıkta.

Greenwich Peninsula, yeni Elizabeth Line ile Bond Street ve London City Havaalanına sadece 20 dakika mesafede yer alıyor.

Bu projede stüdyolardan 2 yatak odalı dairelere kadar uzanan 431 yeni birim ile herkese yer var.

Daireler nefes kesen panoramik manzaralar sunmaktadır.

Yaşam alanları hafif, karakterli ve karmaşık değildir, mekana hayat vermek için Yarımada'nın doğal paletinden ödünç alırlar.

Her dairedeki bağlantılı ebeveyn banyoları ve banyolar, canlandırıcı beyaz yüzeyler ve aynalı dolapların bir kombinasyonudur.

Koyu yeşil gardıroplar, hala doğal ışık alan odalara sofistike bir hava katıyor.

Lokasyon

Galeri

Greenwich Peninsula’da Daire Satın Almak için 10 Neden:

  • Şehir merkezinden 10 dakika uzaklıkta.

  • 48 dönüm yeşillik. Greenwich’in kendisinde 50’den fazla park var ve 2,6 mil uzunluğundaki Thames ile çevrili olacaksınız.

  • O2 oksijene ev sahipliği yapıyor.

  • Times Dünyanın En Harika Yerlerinden biri seçildi.

  • Olanaklar kapınızın önünde. Yarımada’nın ortak merkezi Aperture, ortak çalışma alanlarına, özel bir spor salonuna, 7/24 görevliye, çocuk odasına ve yeni restoran EatFan’a yalnızca konut sakinleri erişim sağlar.

  • Birinci sınıf tasarım.

  • Yükseltilmiş refah. Zihinsel sağlığınızı beslemek, fiziksel sağlığınızı güçlendirmek ve yaratıcılığınızı artırmak için bol miktarda yeşil ve mavi alanla hayat su ile gelişir ve siz de öyle olacaksınız.

  • Birinci sınıf eğitim. Biri Yarımada’da olmak üzere 45 dakikada dünya standartlarında 10 üniversite ve 430 okul ile öğrenme yolculuğunun her adımı eksiksiz bir şekilde ele alınır.

  • %6’ya varan brüt kira getirisi.

  • Önümüzdeki 5 yılda %22’lik bir fiyat artışı tahminiyle, erken başlamak için hâlâ zaman var.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler