Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Kew Bridge Rise

£485,000 Başlayan Fiyatlarla

Kew Bridge Rise ile Tanışın

Kew Bridge Rise’a adım atın ve şehrin yukarısındaki gizli bir yerleşim bölgesine taşınmış olun. Modern 1, 2 ve 3 yatak odalı dairelerden oluşan koleksiyon, yeni Kew Bridge Overground istasyonuna sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde ideal bir konuma sahiptir.

Kew Bridge Rise, manzaralı çatı manzaraları, sadece sakinlere özel etkileyici tesisler ve tüm evlere özel açık alan, kelimenin tam anlamıyla yüksek bir yaşam tarzı.

Muhteşem yeşil alanlarla çevrili yeni eviniz, şehre kolay erişim sağlayan Kew Bridge istasyonuna sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ancak ihtiyacınız olan her şeyi ve daha fazlasını bulmak için uzağa gitmenize gerek yok. Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzakta, huzur ve sessizliğin gözlerden uzak bir cebi olan sakinlerin tesisleri ve sadece sakinlere ayrılmış iki güzel podyum bahçesi var.

Beş ana bloğun kendine özgü kişilikleri vardır ve hepsi de olanaklara kolay erişim sağlamaktadır. Dış mekanlar görsel olarak kusursuzdur; binanın üçte biri halka açık bir plazaya ayrılmıştır ve iki ana podyum seviyesindeki avlu bahçeleri sadece bina sakinlerine ayrılmış olup spor salonu ve ortak çalışma alanına erişim sağlamaktadır.

Her ev, manzarayı ve gün ışığı miktarını en üst düzeye çıkaracak şekilde planlanmıştır ve bu da tüm farkı yaratan bir başka küçük ayrıntıdır. Site görevliniz, bina bakımı, paketiniz için imza atma veya sizi kapıda karşılayan dostça bir gülümseme olsun, her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak için her zaman oradadır. Önerilen ortak çalışma alanında bir iş görüşmesi yapın, sakinlere özel spor salonunda kafanızı boşaltın veya çatı terasında altın saati yakalayın (geniş şehir manzarası dahil). Küçükler için tesis bünyesinde yeni bir kreş bulunacaktır.

Kew Bridge Rise’daki yepyeni enerji tasarruflu evlerimizin her yönü, hayatı çok daha kolay hale getirmeye yardımcı olmak için dikkatle değerlendirilecektir! Yeni inşa edilen evlerimiz en son çevre standartlarına göre inşa edilecek ve eski bir eve kıyasla %60’a kadar daha ucuza mal olacak. Enerji tasarruflu evler faturalarınızdan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Projede öncelik verilen bisiklet ve yaya erişimi sayesinde burada bisikletle veya yürüyerek dolaşmak son derece kolaydır. Bir yandan erişilebilirliği artırmak için, diğer yandan da aktif yaşam tarzlarını desteklemek için oluşturulmuştur. Benzer şekilde, bahçelerde de güzel görünümden daha fazlası var. Yerli bitkiler, arıları çekerek ve kuş yuvaları için yapı malzemeleri sağlayarak biyolojik çeşitliliği artırmaktadır.

Nasıl dolaşmak isterseniz isteyin, burada her şeye bağlısınız. Kew Bridge Rise’a 1.000 metre mesafede bir değil, iki değil, 33 otobüs durağı bulunmaktadır. Trenlere gelince, en yakın istasyon olan Kew Bridge iki dakikalık yürüme mesafesinde, Gunnersbury ise sadece 10 dakika uzaklıktadır. Ayrıca, kuzeyde ve doğuda M4 koridoru ve güneyde South Circular Road ile hem Londra’nın merkezine hem de Middlesex ve Surrey kırsalına karayolu ile kolay erişim vardır.

Kew Bridge Rise’ın önde gelen olanaklarıyla modern lüks ve rahatlık dünyasına adım atın. Son teknoloji spor salonunda fitness yolculuğunuzu geliştirin, ortak çalışma alanında iş ve boş zamanın mükemmel karışımını bulun ve özel konsiyerj hizmetiyle kolay bir yaşamın tadını çıkarın.

Kew Bridge Rise, her köşeye sıkışmış bağımsız şarküteriler, kafeler ve restoranlar ile güçlü bir köy atmosferi ve topluluk ile çevrilidir. Yemek meraklıları için Michelin yıldızlı The Glasshous bulunmaktadır. Yavaş bir öğle yemeğinden sonra Kew Bridge Rise, tartışmasız ülkedeki en iyi nehir kenarı gezinti fırsatlarına sahiptir.

1, 2 ve 3 yatak odalı evler mevcuttur.

Konut sakinleri haftanın 7 günü, günde 12 saat açık olan güler yüzlü ve bilgili bir konsiyerj hizmetinden yararlanabilecekler. İster kuru temizlemeyi teslim almak ister en son çevrimiçi siparişinizi almak olsun, günlük yaşamı biraz daha kolaylaştırmak için tasarlanan konsiyerj, yoğun şehir sakinleri için idealdir ve hayatın biraz daha sorunsuz ilerlemesine yardımcı olur.

Daire sakinleri podyum bahçesi yer almaktadır. Yemyeşil ve özenle düzenlenmiş bir çevrenin ortasında yer alan bu gözlerden uzak sığınak, sizi dingin bir atmosferde gevşemeye ve enerji toplamaya davet ediyor.

Son teknoloji fitness merkezi bulunmaktadır. Modern ekipmanlara sahip spor salonu, sakinlerin fitness yolculuklarını yükseltebilecekleri dinamik bir alan sunmaktadır.

Modern profesyoneller için tasarlanan dinamik co-working ortak çalışma alanı bulunmaktadır. Sakinlerin çalışma ve ağ kurma fırsatları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilmeleri, ortak çalışma alanının rahatlığı içinde profesyonel gelişim için canlı bir merkez haline getirmektedir.

Birkaç dakika uzaklıktaki Kew Bridge Rise ve Gunnersbury istasyonları ile dünyanın en iyi üniversitelerine (University of West London, Imperial College London, King's College London ve London School of Economics) toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşılabilir.

Yerel bölgede, birçoğu OFSTED tarafından İyi veya Üstün olarak derecelendirilmiş mükemmel kreş, ilkokul ve ortaokul seçenekleri bulunmaktadır. Kew Bridge Rise'a 20 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan üç ilkokul ve kreş okulu Üstün olarak derecelendirilmiştir: Kew Montessori Anaokulu, The Queen's C of E İlkokulu ve Broomfield House Okulu. Ayrıca, Kew Bridge Rise'da kapınıza sadece birkaç metre mesafede son teknoloji ürünü bir kreş de yer alacaktır.

Heathrow Havaalanı'na arabayla 12 dakika uzaklıktadır.

Gunnersbury Overground ve District Line istasyonlarına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Kew Bridge İstasyonu'na sadece iki dakikalık yürüme mesafesindedir.

Proje Zone 3 bölgesinde yer almaktadır.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler