Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Kidbrooke Village

£422,500 Başlayan Fiyatlarla

Kidbrooke Village ile Tanışın

Kidbrooke Village, Londra’nın en çok rağbet gören yerlerinden biri olan Royal Borough of Greenwich’te (London Zone 3) yer almaktadır. Ödüllü yeşil alanlar şehrin içinde doğal bir alan yaratıyor. 1 milyar sterlinlik yatırımı ve devam eden gelişimiyle Kidbrooke Village, halihazırda Londra haritasında satın almak ve kiralamak için oldukça cazip bir yer ve 2030 yılına kadar 5.000’den fazla yeni evden oluşacak.

Tesis bünyesindeki Kidbrooke İstasyonu’ndan Londra Köprüsü’ne (17 dakika), Waterloo East’e (19 dakika), Charing Cross’a (25 dakika) ve Victoria İstasyonlarına (28 dakika) düzenli tren seferleri mevcuttur. Trenler ayrıca Lewisham’a bağlanarak Greenwich, Canary Wharf, Stratford ve London City Havaalanı’na DLR sağlamaktadır. 15 dakikalık bir yürüyüşle Blackheath’e doğru güzel bir yürüyüşün keyfini çıkarın.

Kidbrooke Village’da refah duygusu yaşam tarzının bir parçasıdır. Sadece sakinlere özel bir spor salonuna ve eve teslimat kabul etmekten ziyaretçileri karşılamaya kadar hizmetler sunan 24 saat Konsiyerj’e erişebileceksiniz. Blackheath Collection sakinleri, spor salonu, özel yüzme havuzu, iş süiti, Wi-Fi salonu ve özel sinema odasının bulunduğu yakındaki özel Kulüp Binası’na erişim hakkına sahip olacak.

Eğlence sizin için daha uygunsa tenis, futbol veya basketbol gibi sporlar için güvenli, çok amaçlı bir oyun alanı bulunmaktadır. Yaratıcı bir şekilde tasarlanmış ve geri kazanılmış keresteden inşa edilmiş Cator Park Oyun Alanı, çocukları oynarken ebeveynlerin bir araya gelip kahve içip sohbet edebileceği popüler bir mekandır.

Kidbrooke Village, yaz şenliği ve Noel kutlamaları gibi topluluk etkinliklerinden oluşan bir takvime sahip, her yaşa ve ilgi alanına uygun birçok kulüp, grup ve etkinlikle son derece canlı ve davetkar bir yer.

Kidbrooke Village, Londra Zone 3 bölgesinde yer almaktadır.

1, 2 ve 3 yatak odalı evler mevcuttur.

London Bridge'e sadece 17 dakika mesafededir.

86 dönümden fazla açık park alanıyla çevrili.

Tesis bünyesinde Sainsbury's, Young's Pub & Dining ve Starbucks var.

Sakinlere özel spor salonu bulunmaktadır.

24 Saat Konsiyerj hizmeti vardır.

Lokasyon

Galeri

Doğayla Bütünleşme Alanı

Kidbrooke Village, 45 futbol sahasına eşdeğer 86 dönümlük yeni park alanı ve açık alan sağlıyor. Yürüyüş yapmak, bisiklete binmek veya koşmak için en sevdiğiniz noktaları kolayca bulacaksınız. Özellikle Cator Park’ın su yolları burayı ikonik bir simge yapı haline getiriyor.

Kidbrooke Village içinde ve çevresinde yaban hayatının gelişmesini teşvik eden doğal yaşam alanları var. Kidbrooke Village’a 2.000’den fazla ağaç dikilecek.

Kidbrooke Village yalnızca bol miktarda yeşil alana sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda sulak alanlar, parklar ve kır çiçeği çayırlarını da içeren doğal çevrenin çeşitliliğine de sahip. Herkesin doğayla bütünleşeceği bir şeyler var. Sabahın erken saatlerinde koşarak bölgeyi keşfedebilir veya yerel manzaranın tadını çıkarmak için daha sakin bir yürüyüş yapmayı tercih edebilirsiniz. Geniş patikalar ve bisiklet yolları bu harika yeşil alanları birbirine bağlamaktadır.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler