Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Oval Village

£580,000 Başlayan Fiyatlarla

Oval Village ile Tanışın

Oval Village, Londra’nın merkezinde, 1. Bölgede (Zone 1), üç metro istasyonuna 10 dakikadan daha kısa bir yürüme mesafesinde ideal bir konuma sahiptir. Yeşil alanlarla ve ödüllü parklarla çevrilidir. Bu muhteşem 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler, ünlü Kia Oval Kriket Sahası’nın yanında, Thames Nehri’ne ve çok sayıda popüler mağaza ve restorana kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

Oval Village, yaşam ve kültür açısından zengin bir lokasyonda, ikonik binaların, hareketli ana caddelerin ve muhteşem çevre düzenlemesinin ortasında yer almaktadır.

Çeşitli eğlence tesisleri ve çiçek bahçesinin bulunduğu ödüllü Kennington Park sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Oval Village, birinci sınıf üniversitelere ve müzelere, çok sayıda harika parka ve sokak yemeklerinden, kaliteli yemeklerden dünya mutfaklarına kadar uzanan gelişen bir mutfak ortamına ev sahipliği yapmaktadır. Konut sahipleri finansın, modanın, sanatın ve müziğin en iyilerine erişebilir.

Oxford Circus’un yalnızca 8 dakika uzaklıkta olması sayesinde hem iş hem de büyük alışveriş bölgelerine kısa bir yolculuk için mükemmel konumda.

Oval Village, zihni zenginleştirecek tiyatrolar, sanat galerileri ve müzeler için bir kültür kovanıdır. Burası özünde toplumun olduğu bir mahalle. Pek çok ikonik binanın ortasında, Londra Merkezinin koşuşturmacası içerisinde yer almasına rağmen sakin ve büyüleyici Oval Village içerisinde bir huzur vahası ve İngiliz köy yaşamı sunmaktadır.

Peyzaj mimarları tarafından titizlikle tasarlanan çok sayıda yeşil cennet, güzelliğin tadını çıkararak rahatlamak ve gevşemek için hayati alanlar sağlıyor.

Oval Village daireleri kolaylık sağlamak için yapılmış olup şıklığın yanı sıra pratikliği de çağrıştıracak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Oval Village sakinlerine özel 24 saat konsiyerj hizmeti sağlanacak.

Sakinlere özel yüzme havuzu ve spor salonu bulunacak.

Sakinlere özel spa ve sauna bulunacak.

Sakinlere özel sinema, çalışma alanı ve dinlenme salonu gibi lüks olanaklar sunuyor.

Kennington Park sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

King's College, London School of Economics ve Imperial College'a metro veya otobüsle 3 dakika

Zone 1'de yer almaktadır.

Oval, Vauxhall ve Kennington metro istasyonlarına 10 dakikadan kısa bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz.

Vauxhall istasyonundan Gatwick Havaalanı'na sadece 30 dakikada ulaşabilirsiniz.

Lokasyon

Galeri

Neden Oval Village'den Satın Almalısınız?

  • Yenileme alanı, Nine Elms ve Vauxhall dahil olmak üzere Thames Nehri’nin Güney Yakası’nda Londra’nın merkezinde 227 hektarlık bir alanı kapsıyor.
  • Kennington, Oval ve Vauxhall olmak üzere üç istasyona 10 dakikadan kısa bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz.
  • 17 Lambeth parkı ve açık alanı Yeşil Bayrak Ödülü, 2 Yeşil Miras Ödülü ve 3 Yeşil Bayrak Topluluk Ödülü aldı.
  • The Kia Oval sadece bir top atımı uzaklıkta bulunan, en ünlü uluslararası kriket sahalarından biridir ve Surrey County Kriket Kulübü’ne ev sahipliği yapmaktadır.
  • Oval Village, öğrenmenin her aşamasında mevcut en iyi eğitimi sağlayan çok sayıda seçkin okul ve üniversiteye yakındır.
  • Oval Village, Thames Nehri’ne ve nehir kenarındaki çok sayıda restorana 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.
  • 1.165 mağaza ve 325 restoran kapınızın önünde.
  • Rakipsiz Tesisleri mevcut. Bunlar; Lüks yüzme havuzu, özel sinema, spor salonu, hidro havuz, çalışma alanı, dinlenme salonu ve özel konut bahçeleridir.
  • Oval Works, altı kata yayılmış 8.000 metrekarelik geniş ve esnek ofis alanı sağlayarak sakinlere evden çalışma fırsatı sunuyor.
  • Beş yıllık tahmin %22,2 ile yatırım getirisi bulunuyor.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler