Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Poplar Riverside

£460,000 Başlayan Fiyatlarla

Poplar Riverside ile Tanışın

Poplar Riverside, Lea Nehri’nin kıyısında yer almakta olup 2.800’den fazla ev, 10.117 metrekarelik yeni ve güzel bir park ve birinci sınıf sakinlere yönelik tesisler sunmaktadır.

Zone 2/3 bölgesinde yer alan Poplar Riverside, Canary Wharf’a bisikletle sadece 12 dakikalık mesafededir. Hem bölge sakinlerinin hem de halkın eğlenmesi için yeşil alan ve nehir yürüyüş yolları açacak.

Poplar Riverside, 80.937 metrekareden fazla araziyi canlı yeni bir mahalleye dönüştürerek yeni işletmelerin burada kurulmasını teşvik ediyor.
Yakında çok çeşitli kafe, restoran, mağaza, spor salonu, kreş ve yeni bir Sainsbury’s marketine ev sahipliği yapacak olan bölge, aktif olarak ticari ve perakende satış için popüler bir merkez oluşturacak ve bölgenin mevcut ticari alan tedarikini büyük ölçüde geliştirecektir.

Büyük dönüşüm projesi, önde gelen işletmeci The Gym Group’un yeni spor salonunun yanı sıra, kiralanabilecek başka perakende alanlarıyla birlikte halk için yüksek kaliteli esnek çalışma alanları sunuyor.

Poplar Riverside’da yaşayan sakinler için The Riverside Club, açık plan alanlara sahip etkileyici bir ortak çalışma süiti, rezerve edilebilir toplantı odalarının yanı sıra özel açık hava terası, lobi tarzı Great Room, özel sinema ve oyun odası da dahil olmak üzere 1.486 metrekarelik mükemmel tesislere ev sahipliği yapmaktadır. Riverside Spa, 20 metrelik muhteşem havuzu, zindelik havuzu, tuz banyosu ve Lea Nehri’nin geniş manzarasına sahip buhar odasıyla bu olanaklara bir yenisini daha eklemektedir.

Çağdaş mimari, güzel çevre düzenlemesi, mükemmel olanaklar ve nehir kenarındaki ortam, burayı Doğu Londra’da yaşamak için eşsiz bir yer haline getiriyor.

Poplar Riverside'ın resepsiyonu, sıcak ve samimi bir karşılama ile 24 saat konsiyerj hizmeti sunmaktadır.

Manzaralı 20 metrelik yüzme havuzu, zindelik havuzu, sauna, tuz ve buhar odaları, rezidans salonu, ortak çalışma alanları, oyun odası ve sinema odası bulunmaktadır.

Poplar Riverside'daki evlerin tamamı geniş balkonlara sahiptir. Dairelerin çoğu park, şehir ve nehir manzaralıdır. Süitler, 1, 2 ve 3 yatak odalı 2.800 daire seçeneği bulunmaktadır.

East India İstasyonuna 9 dakikalık, Canning Town İstasyonuna da 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

384 metrekarelik yeni kreş, 10.117 metrekarelik halka açık parkımızın yanında yer alarak ailelere yüksek kalitede çocuk bakımı sağlayacaktır.

Poplar Riverside'ın 13 koltuklu özel sinema odasında arkadaşlarınızla veya ailenizle özel gösterimin keyfini çıkartabileceksiniz.

Poplar Riverside, Canary Wharf'tan sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

10.117 metrekarelik peyzajlı nehir kenarı parkı bulunmaktadır. 500 metre nehir kenarı yürüyüş yolu var.

Lokasyon

Galeri

Neden Poplar Riverside'a yatırım yapmalısınız?

  • Poplar Riverside, kaliteli iş olanakları, eğlence ve dinlence olanakları ve yerel yeşil alanlarıyla Doğu Londra’nın en iyi yaşam olanaklarını sunmaktadır.
  • Poplar Riverside daireleri hem sermaye büyümesi hem de uygun gelir getirisi için potansiyel sunmaktadır.
  • Doğu Londra Konutları 10 yıl boyunca diğer varlık sınıflarından daha iyi performans göstermektedir.
  • Poplar Riverside’daki daireler daha büyüktür ve Zone 2 bölge ortalamasına göre metrekare başına daha iyi değer sunar.
  • Londra’nın nüfusu 2041 yılına kadar yaklaşık 9,96 milyona ulaşacak ve kiralık gayrimenkul talebi şimdiden arzın önüne geçmiş durumda.
  • GLA’nın Poplar’a yaptığı 2 milyar sterlinlik yatırım ve Fırsat Bölgesi statüsü, ilk aşamadaki fiyat artışının yenilenme olmayan bölgeleri aşacağı anlamına gelmektedir. Tarihsel olarak, bu tür bölgeler Londra ortalamasının üzerinde yıllık ortalama %3,1’lik bir artış görmüştür.
  • Canary Wharf’a ve Londra Belediye Başkanı’nın yeni evi Royal Docks’a metroyla sadece 9 dakikada ulaşabilirsiniz.
  • Poplar Riverside Londra’nın en iyi üniversitelerine mükemmel bağlantı imkanı sunmaktadır.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler