Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Royal Arsenal Riverside

£415,000 Başlayan Fiyatlarla

Royal Arsenal Riverside ile Tanışın

Nehir Kenarında Krallara Layık Bir Yaşama Ne Dersiniz?
Royal Arsenal Riverside, Kraliyet Kasabası olan Royal Borough of Greenwich’te bulunmaktadır. Thames Nehri kıyılarında muhteşem bir nehir kenarı manzarasında konumlanan bu yapı, sizlere rahat bir yaşam sunmaktadır. Londra’nın son derece ilgi gören bir bölgesi olan Woolwich’in tam merkezinde yer alan yapı, hem hareketli hem de sakin bir hayatı bir arada sunmaktadır.

Kraliyet Kasabası’nda Bir Yaşam Hayal Edin
Projede bulunan 5.000 yeni konutun yanı sıra aileniz ve sevdiklerinizle harika vakit geçirebileceğiniz restoranlar, barlar, perakende satış mağazaları ve eğlence merkezleri ile oldukça ilgi çekmektedir. Ayrıca nehrin etrafındaki parklar ve yürüyüş alanları sizleri şehrin karmaşasından kurtaracaktır.

Bilinçli Bir Yatırım Yapmaya Ne Dersiniz
İster yaşamak için isterseniz de yatırım amaçlı satın alabileceğiniz konutları kolaylıkla kiraya vereceğinizin garantisini veriyoruz. Site içinden geçen Crossrail tren istasyonu, 7 dakika ötedeki London City Havaalanı, site içindeki muhteşem hizmetler, nehir kenarındaki yürüyüş yolları ve parkların bulunması, Ulusal Demiryolu ve DLR istasyonlarına yakın olması sebebiyle yatırım için son derece akıllı bir karar olacaktır. Sizler de kendiniz, aileniz ya da sevdiklerinizle yaşamak için huzurlu ve güvenli bir yer arıyorsanız ya da amacınız sadece yatırım yapmak olsa bile Royal Arsenal Riverside size ulaşmak istediğiniz her türlü imkanı en iyi şekilde sunmak için hazır bir şekilde bekliyor. Tüm bu imkanlara ulaşmak için tek yapmanız gereken iletişim bölümünden bizlere ulaşmak. Royal Arsenal Riverside ile ilgili tüm ayrıntıları sizlerle paylaşmak için bekliyor olacağız. Siz de bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız, böyle büyük bir şansı kaçırmamak için acele edin.

Royal Arsenal Riverside, zengin bir tarihi geçmiş ile tamamlanan ve ünlü Thames Nehri etrafında konumlanarak son derece heyecan verici bir yaşam sunan sürdürülebilir yepyeni bir projedir.

Elizabeth Line istasyonu ile Londra merkezine 17 dakika içinde yolculuk yapılabilir.

Ulusal Demiryolu’nu kullanarak, Londra’nın en iyi bağlantılara sahip projesinin ulaşım avantajlarını siz de yaşayabilirsiniz.

Ulaşım imkanları oldukça fazla olan Royal Arsenal Riverside’dan, London City Havaalanı’na DLR ile 7 dakika, Canning Town’a 12 dakika, Stratford’a 22 dakika, BANK’e ise 27 dakikada ulaşabilirsiniz.

Araçla M25’e 24 dakikada, Bond Street’e ise 36 dakikada ulaşabilirsiniz.

Muhteşem bir yaşam konforu sağlayan bu sitede; 24 saat güvenlik ve teknik servis hizmeti, yüzme havuzu, sinema salonu, spor salonu ve spa hizmetleri sunulmaktadır.

Ünlü mağazaların bulunduğu alışveriş merkezleri, pub ve barlar, kafe, restoran, sağlık hizmetleri, kreş gibi hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler de mevcuttur.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler