Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

The Brentford Project

£425,000 Başlayan Fiyatlarla

The Brentford Project ile Tanışın

Batı Londra’nın Kalbinde, Muhteşem Nehrin Kıyısında Yeni Bir Yaşam Merkezi
The Brentford Project, Hounslow’un London Borough kısmında yer alan fırsatlar ile dolu yeni bir yaşam merkezidir. 4.79 hektarlık bir sahil bölgesine sahiptir. Bu da the Brentford Project’i fazlası ile dikkate değer kılmaktadır. Çünkü bu proje tasarlanırken alanın potansiyeli göz önünde bulundurulmuş ve ona göre tasarımlar yapılmıştır.

The Brentford Project Tarihe Saygı Duyarak ve Yeni Çağ ile Yükseliyor
The Brentford Project inşa edilirken tarihi yapıları korumakta ısrar etmektedir. Çevrede bulunan birkaç tane tarihten miras kalan bina ve bir cadde koruma altına alınmıştır. Böylelikle proje bitiminde eski ile yeninin, tarihi ile modernin mükemmel bir karışımını gözler önüne seriyor olacak. Bu yeni enerji Londra’nın tarihi ve modern yapısını, bu kıyı şeridine aktaracak. Böylelikle The Brentford Project de değerine değer katacak.

Stirling Ödülü ile Tanınan Ünlü Mimar Glenn ve Allford Hall Monaghan Morris Birlikteliği
The Brentford Project tasarımı ve inşaatı sırasında ünlü Allford Hall Monaghan Morris mimarisi ve Stirling Ödülüne layık görülmesi ile tanınan Glenn ile birlikte Howells Architects ve Maccreanor Lavington isimleri de dikkat çekmektedir.

Londra’nın en geniş sahil alanlarına sahip bir yerde inşa edilen the Brentford Project 112.000 m2 (GEA) taban alanı üzerine konumlandırılmıştır.

Bu projede toplamda 11 bina bulunmaktadır.

Bu binalarda konutlar, perakende, istihdam, topluluk ve eğlence kullanımları için ideal bir birleşim söz konusudur.

Toplamda 11 binanın bulunacağı the Brentford Project ihtiyaç duyulması muhtemel tüm olanakları içinde bulundurmaktadır.

Sadece konut ve alışveriş ihtiyacını karşılamaktan öteye geçip eğlence ve hatta istihdam ihtiyacını da karşılayabilecek şekilde planlanmış ve tasarlanmıştır.

The Brentford Project, yaklaşık olarak 14.000 m2 satış alanına sahiptir.

Eğlence ve sosyal yaşamı destekleyecek bir spor salonu ve eğlence merkezi içermektedir.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler