Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Wandsworth Mills

£525,000 Başlayan Fiyatlarla

Wandsworth Mills ile Tanışın

Wandsworth Mills’te yaşamak iki şehrin hikayesidir; Londra’nın karmaşası ve nehir kenarının sakinliği. Yerleşik bir kentsel köyde modern bir canlılıkla dolup taşan bu yer, tarih, tasarım ve ekolojinin yan yana oturduğu ve benzeri olmayan bir yaşam deneyimi oluşturduğu bir yerdir.

Yürüyerek, bisikletle ve trenle kolayca ulaşılabilen Wandsworth, East Putney Londra Metro İstasyonu ve Wandsworth Town Ulusal Demiryolu İstasyonu aracılığıyla Londra’nın merkezine 30 dakikadan daha kısa bir mesafededir. Uluslararası bağlantılar için de iyi bir konuma sahip olan Wandsworth, Londra Heathrow Havaalanı ve Londra Gatwick Havaalanı’na arabayla veya toplu taşıma araçlarıyla bir saatten daha kısa bir sürede ulaşılabilmektedir.

Wandsworth her zaman özel bir yer olmuştur, bir değil iki nehre sahip bir bölgedir: Thames ve Wandle. Güzel evler ve kiliseler bölgenin müreffeh mirasına işaret eden tarihi mimari bir hikaye anlatırken, modern olanaklar başka bir hikaye anlatır.

Old York Road’daki kafeler ve mağazalar sakin bir köy havası yaratırken, Wandsworth’un merkezi yürüyerek ve bisikletle kolayca gezilebilir.

Wandsworth Common, King George’s Park ve Wandsworth Park gibi çok sayıda yeşil alan, bu bölgeyi öncelikli olarak genç ailelere ve çalışan profesyonellere temiz bir nefes sunmaktadır.

Wandsworth Mills, miras ve modernliği harmanlayarak, yüksek özellikli yeni evleri, hassas bir şekilde tasarlanmış çevre düzenlemesinin yanı sıra 2. derece listelenmiş binalar ve güzel bir şekilde döşenmiş sakin tesisleri ile sorunsuz bir şekilde birleştiriyor.

Londra’nın en yeşil ilçelerinden birinde yer alan ve iki nehre (Thames ve Wandle) yakınlığıyla övünen Wandsworth Mills, yaşamak için gerçekten eşsiz bir yer olacak.

Bölgenin ince işçilik mirasını yansıtan The Artisan Tower, bu gelişimin kalbinde dimdik durmaktadır. Zevkle tasarlanmış iç mekanlarda en iyi malzemeler ve yüzeyler kullanılmıştır. Etkileyici çağdaş mimari ile tamamlanan bu yapı, gelişim için olağanüstü bir merkez parçasıdır.

Wandle Nehri kıyısındaki yeni evinizi keşfedin. 375 güzel ev, şık bir şehir yaşamında isteyebileceğiniz her şeye sahip sıcak bir mahalle oluşturuyor. Özel sinema gösterim odalarından termal spaya kadar son teknoloji tesisler, bölgenin eşsiz ve büyüleyici tarihine selam veren miras dokunuşlarıyla tamamlanmaktadır. Wandle’da yaşamak, rahat bir zarafet ile canlı ve yeni bir yerel topluluğu zahmetsizce bir araya getiriyor.

Uzunluğu boyunca 12 yerel doğa rezervine sahip olan Wandle Nehri kıyısındaki peyzajlı yeşil alanlar, bu gelişen mahallenin gürültüsü arasında bir vaha sunmaktadır. Yalıçapkınları ve Stickleback, bu tarihi su yolunda biyolojik çeşitliliği teşvik eden ve koruma çabalarından yararlanmaya devam etmektedir.

Düşünceli bir peyzaj düzenlemesiyle gelişimimizi buna entegre ediyor ve nehri hem sakinlerin hem de ziyaretçilerin keyfini çıkarması için açıyoruz.

The Tower Residences'ın iki katında yer alan 1293 metrekarelik kulüp tarzı tesisleri mevcuttur. Burada, Lagün havuzundan görüntüleme odalarına, spor salonundan buz çeşmesi, kar odası, sauna ve buhar odası bulunan termal spaya kadar tüm sağlıklı yaşam ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.

Birinci sınıf otel tarzı konsiyerj 7/24 konut sakinlerinin hizmetindedir. Kendini işine adamış profesyonellerden oluşan bir ekiple tüm ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaya hazır olan konsiyerj, en üst düzeyde hizmet sunmaya ve ayrıntılara özen göstermeye kendini adamıştır, daire sakinleri rahatlayabilir, Wandsworth Mills ve çevresinin sunduğu her şeyin tadını çıkarabilir.

Wandsworth'teki tarihi Wandle Meadow Doğa Parkı'ndan esinlenerek tasarlanan yemyeşil bir sığınak olan kapalı lagün, olgun ağaçlar ve peyzajla iç içe geçmiş oturma alanlarıyla dolambaçlı bir şekilde ilerleyen organik şekilli merkezi bir havuza sahiptir. İnzivaya çekilmek için bir yer olan lagün, açık havayı içeriye taşıyor.

Buhar odası, sıcak ve soğuk terapi havuzları, kar odası ve sauna içeren lüks bir spa ile Wandsworth Mills tüm sağlıklı yaşam ihtiyaçlarınızı karşılar.

Modern fitness ekipmanlarının yanı sıra yoga, pilates veya fitness aynası kullanarak kendi kendinize yapabileceğiniz egzersizler için çok işlevli bir alan sunan butik bir spor salonu mevcuttur.

Samimi oturma alanları ve özel olarak kiralanabilen, yaklaşık 20 konuk kapasiteli özel bir yemek odası alanı bulunmaktadır.

Kitap okumak veya gevşemek için sessiz bir köşe sağlamak üzere konforlu ve zarif bir alan bulunmaktadır.

Özel sinema odası bulunmaktadır. Bir araya gelme zamanı geldiğinde, ev sineması alanları sosyalleşmek için mükemmel bir fırsat sunar. Bu sayede arkadaşlarınızla birlikte eğlenip, gösterimlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Proje yakınlarında birçok önde gelen bağımsız ilkokul ve ortaokul bulunmaktadır.

3 km içinde 687 hektar yeşil alana erişim mevcuttur.

Wandsworth Town'dan Waterloo'ya sadece 13 dakika mesafededir.

1.393 metrekarenin üzerinde özel konut tesisleri vardır.

Manhattan, 1, 2, 3 ve 4 yatak odalı evler mevcuttur.

Proje Zone 2 bölgesinde yer almaktadır.

Lokasyon

Galeri

Neden Wandsworth Mills'e Yatırım Yapmalısınız?

 • Keşfedilecek Bol Yeşil Alanlar mevcut. Wandsworth, Londra’nın en yeşil ilçelerinden biridir. 3 km içinde 687 hektarlık parklar, ortak alanlar ve bahçeler bulunmaktadır.
  69 hektarlık Wandsworth Common 3 dakika,
  27 hektarlık Wimbledon Park 9 dakika,
  1011 hektarlık Richmond Park 13 dakika,
  89 hektarlık Clapham Common 10 dakika,
  161 hektarlık Putney Heath 8 dakika,
  8 hektarlık Wandsworth Park 4 dakika mesafededirler.
 • Wandsworth, Thames ve Wandle adında 2 tane nehre sahiptir.
 • Bölgede, Michelin yıldızlı Chez Bruce da dahil olmak üzere çok sayıda dünyaca ünlü restoranda yemek yiyebileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır.
 • 7.5 km mesafede biraz daha uzağa giderek Richmond Park’taki Ulusal Doğa Koruma Alanı’nda geyikleri görebilir veya Kew’deki Kraliyet Botanik Bahçeleri’nde doğaya yakınlaşabilirsiniz.
 • 7 km mesafedeki Wimbledon da binicilik, koşu ve golf sporlarının popüler olduğu kısa bir mesafede yer almaktadır. Ayrıca All England Lawn Tennis and Croquet Club’a ve dünyaca ünlü Wimbledon Grand Slam Tenis Şampiyonası’na da ev sahipliği yapmaktadır.
 • Wandsworth Mills, Londra’nın merkezine 30 dakikadan daha kısa bir mesafededir.
 • Heathrow ve Gatwick Havaalanları arabayla veya toplu taşıma araçlarıyla 1 saatten daha kısa mesafededir.
 • Wandsworth’da ikamet edenler yüksek statülü pozisyonlarda çalışıyorlar ve yüksek maaşlara sahipler. Bu nedenle pahalı kentsel evleri karşılayabiliyorlar. Wandsworth’te yaşayanların haftalık ortalama maaşları £833,10 iken, Londra’nın geri kalanında yaşayanların haftalık ortalama maaşları £645,80 ‘dur.
 • Wandsworth Kasabasındaki ev fiyatlarında son 5 yılda %18 sadece geçen yıl %8 artış oldu ve 2022 – 2026 yılları arasında Londra konut fiyatlarında %18 artış öngörülüyor.
 • Wandsworth’te ortalama kira fiyatları 2018 ile 2023 yılları arasındaki 5 yıl boyunca %31,3 oranında artmıştır.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler