Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Contour

£299,000 Başlayan Fiyatlarla

Contour ile Tanışın

Contour, Manchester şehir merkezinin güney kapısındaki yeni bir kentsel destinasyon olan New Jackson’da yer alan 51 katlı yepyeni bir konut kulesidir. Detaylara önem veren insanlar için lüks bir yaşam sunmaktadır. Güzelce düşünülmüş iç mekanlar, eşsiz olanaklar, özel yeşil alanlar, dolu dolu ve ödüllendirici bir yaşam deneyimi yaratmak için bir araya geliyor.

Manchester şehir silüetini şimdiden dönüştüren bölge, her türden sakinin yaşamaktan, ailelerini büyütmekten ve evlerini aramaktan gurur duyduğu sürdürülebilir, çekici ve çeşitliliğe sahip bir destinasyon haline geliyor.

Contour‘da yaşayanlar kendilerini dünyanın kültürel açıdan en çeşitli şehirlerinden birinin kalbinde bulacak ve Manchester’ın en popüler cazibe merkezlerinin birçoğu hemen kapılarının önünde olacak.

Contour’un sosyal alanları, sakin bir ortak yaşam ile lüks ve kişisel yaşamın zevkli bir karışımıdır.

Duvarlara monte edilen sanat eserlerinden mobilya ve donanım seçimimize ve her alanın akıllı, sezgisel akış şekline kadar her ayrıntı, içinde bulunduğunuz ruh hali ne olursa olsun hareket, erişim ve konfor sağlamaya yardımcı olmak için düşünülmüştür.

Contour’un iç tasarımını geliştiren ekip, sadece dünyanın önde gelen Michelin yıldızlı restoranlarının tasarımından değil, aynı zamanda bu restoranların arkasındaki ortak ethos’tan da büyük ölçüde etkilenmiştir. Rafine ve zarif hissettiren alanlar yaratma arzusu ve son derece iyi düşünülmüş ve güzel hazırlanmış alanlara vurgu yapan iç tasarım, sakinlerin kendilerini tamamen çevrelerine kaptırmalarını sağlıyor.

Contour’un yapısı, zarif bir cam cephe ile şekillendirilmiş ve ince yeşil metalik tonda eloksallı alüminyum kaplama ile tamamlanmıştır.

Binanın karakteri en güçlü şekilde, kulenin estetiğine dinamik dikey hareket sağlayarak içeri ve dışarı doğru çekilen yontulmuş kenarlarla tanımlanır. Bu ince kontur, binaya ikonik Manchester siluetinde sade ve şık bir duruş kazandırıyor.

1 hektarın biraz altında bir alana yayılan halka açık bahçeler aracılığıyla Contour’da bol miktarda yeşil alan bulunmaktadır. Ayrıca New Jackson bölgesinde, bölge sakinlerinin ve yerel halkın tüm yıl boyunca yararlanabileceği, içinde çocuk oyun alanı ve köpek parkı bulunan yeni bir halka açık park oluşturulmuştur. 

Contour sakinlerine özel 24 saat konsiyerj hizmeti sağlanacak.

Contour'da 1, 2 ve 3 yatak oda seçenekleri bulunmaktadır.

Sakinlere özel çeşitli oturma seçeneklerine sahip aydınlık ve ferah ortak çalışma alanları mevcuttur.

Concordia Lounge ortak alanı, sakinleri ve yerel komşuları bir araya getirerek herkesin şık bir şekilde buluşmasını, sohbet etmesini ve gevşemesini sağlayacak.

The Faldo Lounge'da isterseniz bir iş toplantısına ev sahipliği yapabilecek isterseniz yoğun bir günün ardından sinematik bir kaçış yapabileceksiniz.

Contor Süit veya The Chamfer Suite'de rezervasyon yaparak, tam donanımlı bir mutfak, rahat oturma alanı ve büyük bir TV ekranına sahip olup, akşam yemeği toplantıları ve sinematik film geceleri için kullanabileceksiniz.

Contour'un çeşitli oturma seçeneklerine sahip aydınlık ve ferah co-working ortak çalışma alanlarından yararlanabileceksiniz. Konforlu toplantı odası gruplar ve bireyler için rezerve edilebilir veya bireysel çalışma bölmelerinde de çalışabilirsiniz.

The Green'deki son teknoloji Golf Simülatöründe golf oynayabilirsiniz.

Mahjong odasında Çin'in popüler ve ilgi çekici karo tabanlı oyunu Mahjong oynayabilirsiniz.

Contour sakinleri tesis bünyesindeki spor salonu, yoga ve fitness stüdyosu ile istedikleri zaman stres atabilirler, soyunma odası olanakları da sağlanmaktadır.

Fiziksel sınırlarını zorlamayı sevenler için zarif Peloton Spin Stüdyosunda sakinler, en son spor salonu teknolojisinin entegrasyonu sayesinde vücutlarının potansiyelini ortaya çıkarmak için bir yolculuğa çıkabilirler.

Contour'un özel bahçesi The Greenery, masa tenisi oynayarak arkadaşlarınızı eğlendirmek için ideal bir buluşma noktası olarak hizmet vermektedir.

Piante Teras, canlı botanik çevresi içinde yer alan dingin bir alan vahasıdır; şık ve rahat oturma alanlarına sahip bu cennet, gerçekten sofistike bir ortam sunmaktadır.

The Studio at Contour, podcast'ler, videolar, eğitimler ve daha fazlasını hazırlamak için tasarlanmış son teknoloji bir yerdir. İçerik Oluşturma Odası ve Instagram Pod'u, yenilikçi fikirlerinizi beslemek ve hayata geçirmek için benzersiz bir ortam sunuyor.

Urban Tails, tüylü dostlarınız düşünülerek tasarlanmış özel self-servis köpek spasıdır.

Otel deneyimini kapınıza getiren, birinci sınıf bir kat hizmetleri markası olan HOME ile doğrudan evinize 5 yıldızlı otel hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler; Daire temizliği, doğrudan gardırobunuza gelen temiz çamaşırlar, köpek gezdirme, buzdolabı ve minibar stoklama, gıda ve paket teslimatı, Turndown servisi (odanızın yatmaya hazır hale getirilmesi)

Contour, eğlence, ofis ve perakende destinasyonu First Street'e 3 dakika mesafededir.

Deansgate/Castlefield Metrolink durağına 4 dakika uzaklıktadır.

Oxford Road İstasyonu'na 7 dakika mesafededir.

Merkezi İş Bölgesi Spinningfields'a 12 dakika uzaklıktadır.

Birinci sınıf perakende alışveriş için Exchange Square'e 20 dakika mesafededir. (Harvey Nichols & Selfridges)

2027 ikinci çeyreğinden itibaren taşınmaya hazır olacaktır.

Lokasyon

Galeri

Neden Contour'dan Satın Almalısınız?

 • Contour, dünya standartlarında bir gökdelen bölgesi içinde gelişen bir topluluk olan New Jackson’ın bir parçasıdır. Şehrin en iyi konumunda yer alan Contour, Oxford Road Corridor ve Üniversitelere sadece 8 dakikalık, Deansgate/Castlefield Metrolink istasyonuna ise 4 dakikalık yürüme mesafesindedir.

 • Yerel acente kira tahminlerine göre +%6,5 öngörülen getirisi olacak.

 • Off-plan plan harici yatırım fırsatıdır.

 • Şehir merkezi nüfus artış tahmininde 2030’a kadar %10 Büyüme öngörülüyor.

 • Birleşik Krallık’ın en büyük ikinci bölgesel şehir ekonomisi yaklaşık 73 Milyar Sterlinin üzerindedir.

 • 2040’a kadar şehir merkezinde 65.000 yeni iş fırsatı olacak.

 • Londra dışında Birleşik Krallık’ın en büyük 2. Yaratıcı Dijital ve Teknoloji merkezi konumunda.

 • Londra hariç 15 Teknoloji Şehrinden 1’i burada.

 • Londra Borsası’nın borsa endeksi FTSE 100 Şirketlerinin +%80’i Manchester’da faaliyet göstermektedir.

 • Manchester, iyi eğitimli geniş bir işgücü havuzuna sahiptir ve bu nedenle işletmelerin yerleşmesi için cazip bir yerdir.

 • 7,2 milyon öğrenci 1 saat içinde işe gidip gelebiliyor, tam bir eğitim merkezi.

 • Doğrudan yabancı yatırım için Birleşik Krallık’ın en büyük şehri durumunda.

 • Manchester, güçlü bir yerel ekonomiye sahip, canlı ve iyi bağlantıları olan bir şehirdir.

 • 2024-2026 yılları arasında yıllık ortalama üretilen mal ve hizmetlerin değerinin büyümesi %2,5 gibi güçlü ekonomik büyümesi vardır.

 • Beş Yıllık Konut Fiyat Tahmini +20.2%’dir.

 • Yıllık Konut Fiyat Artışı +5%’dir.

 • Yıllık Kira Artışı +20%’dir.

 • Manchester, Birleşik Krallık’taki tüm kasaba ve şehirler arasında en hızlı İstihdam artışına sahne olacak şehirdir.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler