Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

Bankside Gardens

£297,500 Başlayan Fiyatlarla

Bankside Gardens ile Tanışın

Reading’in merkezine sadece birkaç dakika uzaklıktaki Bankside Gardens, çağdaş şehir yaşamının doğal çevreyle buluştuğu yerdir. Tasarım odaklı, şık 1 ve 2 yatak odalı dairelerden oluşan bu geliştirme, dönümlerce park alanıyla çevrili güzel bir gölün yanında 7 binadan oluşmaktadır ve aynı zamanda sakinlere bir dizi mükemmel olanak sunmaktadır. Bankside Gardens’ta stil, bağlantı ve rahatlık bir arada.

Bankside Gardens’ın daireleri geniş alan ve ışıkla modern yaşam için tasarlanmıştır.

Şık endüstriyel detaylara sahip her dairede cömert ışık dolu alanlar, yüksek tavanlar ve geniş pencereler bulunmaktadır. Bunlar, en son teknolojiye sahip cihazlara ve eğlenip gevşemeye yönelik alanlara sahip, ilham veren evlerdir.

Ödüllü peyzaj mimarları Macfarlane Associates tarafından tasarlanan geniş peyzajlı bahçeler, tüm yıl boyunca sakinlerin beğenisini kazanacaktır.

Tesis bünyesindeki Reading Green Park tren istasyonu, Reading ve Londra'ya hızlı erişim sağlar.

Göl kenarında şık daireler ve peyzajlı bahçeler yer almaktadır.

Profesyonel konsiyerj ekibi günlük hayatınızı kolaylaştırmak için haftanın 7 günü sabah 7'den akşam 7'ye kadar hizmetinizde olacak.

Sakinlere özel ailenizle film gecesinin keyfini çıkartacağınız özel sinema odasını rezerve ederek arkadaşlarınızı şık bir şekilde eğlendirin.

Son teknolojiye sahip spor salonunuz sağlığınıza ve refahınıza öncelik vermenizi kolaylaştıracak.

Ortak çalışma stüdyosu, evden çalışmayı sadece kolaylaştırmakla kalmayacak aynı zamanda olumlu bir keyif haline getirecek.

Özel toplantı odası, önemli iş toplantılarınız için mükemmel bir alan sunacak.

İlkokul, Pazar Meydanı, spor salonu, havuz ve mağazaların bulunduğu komşu Green Park Village & Business Park'a yakındır.

Tamamlanma Tarihi: 2024 3. Çeyreği

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler