Skip links

Servisler

"Güvenilir Yatırımlar, Uzun Vadeli Kazançlar: İngiltere Investments"

İngiltere Investments

Profesyonel Hizmet, Sorunsuz İşlem

Sizin için işinizi kolaylaştırmak için tüm detaylarla ilgileniyoruz. Acentalar ve satıcılarla sizin adınıza pazarlıkları yürütüyoruz.

Projeden Satış

Pazarlamasını yaptığımız projelerden satın alırken HİÇBİR KOMİSYON ÖDEMEZSİNİZ. Londra, Liverpool ve Manchester'da inşaat şirketlerinin projelerinden oluşan bir portföyümüz var. Müşterilerimiz için herhangi bir riski en aza indirmek için yalnızca büyük firmalar ile çalışıyoruz.

Alıcı Acentası

Sizin adınıza alıcı temsilcisi olarak şunları yapabilirim; Web sitelerinde reklamı yapılmayan piyasa dışı satılan gayrimenkulleri bulabilirim. Farklı bölgeler ve alternatif daireler bulabilir ve değerlemelerini yapabilirim. Mülklerin değerini, potansiyel getirisini ve sermaye büyümesini değerlendirip size bildirebilirim. Acentalar ve satıcılar ile sizin adınıza pazarlıkları yürütürüm. Sizi, muhasebeciler, avukatlar, mortgage Broker'ları ile tanıştırırım ve işleminizin olabildiğince sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olurum. Hizmetlerim için 1000 sterlin avans ve ardından satın alma fiyatının %2'si tutarında bir ücret alıyorum. Örnek olarak, 500.000 sterlinlik bir mülkte bana 1000 sterlin peşin ödersiniz, ardından gayrimenkulün satış sözleşmesi yapıldıktan sonra 12.000 sterlin (%2 + KDV) daha ödersiniz.

ABOUT US

Hub unleashes your business potential by providing legal advices.

Hub IT allows your business and technology computers to store and analyze.

2.0%
Avarage Increase

Hub IT allows your business and technology computers to store.

1.1x
Conversion Rate

Hub IT allows your business and technology computers to store.

Çalıştığımız Firmalar

We are optimists who love to work together. Our mission is to produce the highest quality work for every client, on every project. Let’s collaborate and make an impact with our cross-discipline approach to design and development.

Hear from our clients

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler konumlandırmaktayız. Çerez Politikamız
Explore
Drag