Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

King’s Road Park

£780,000 Başlayan Fiyatlarla

King’s Road Park ile Tanışın

İkonik King’s Road’a sadece 60 metre mesafede ve Thames Nehri’ne yakın bir konumda yer alan King’s Road Park, güneybatı Londra’nın en çok arzu edilen yerlerinden birinde bulunuyor.

King’s Road Park
, halka açık bir park, meydan ve sakinlerin bahçesi de dahil olmak üzere 6 dönümlük güzel peyzaj düzenlemesi içinde yer alan şık bir daire ve çatı katı koleksiyonudur. King’s Road Park, Güney Fulham Riverside Yenileme Alanı’nda kendi ölçeğindeki son projedir. Proje, 1.800’den fazla konut yaratmakta, II. derece listesindeki iki binayı restore etmekte ve restoranlar, barlar ve ofislerden oluşan eklektik bir karışım için 9.290 metrekarelik ticari alan sağlamaktadır.

Zone 2 bölgesinde mükemmel bir konuma sahip olan King’s Road Park hem metro hem de Overground istasyonlarına sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Londra’nın sunduğu en iyi olanaklarla iyi bir bağlantıya sahiptir.

King's Road Park sakinlerine özel 24 saat konsiyerj hizmeti sağlanacak.

Manhattanlar, 1, 2, 3 ve 4 yatak odalı daireler ve çatı kat seçenekleri yer alıyor.

Sakinlere özel 2 adet fitness stüdyosu ve tedavi odasına sahip spor salonu yer alacak.

2 adet sinama odası, oyun salonu ve sanal golf simülatörü yer alacak.

Lounge alanı, yemek odası ve özel toplantı odaları yer alacak.

25 metrelik yüzme havuzu, vitality havuzu, sauna ve buhar odası yer alacak.

Lokasyon

Galeri

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler