Skip links
Şimdi Yatırım Yapın, %5'e Varan Brüt Kira Geliri Elde Edin

London Dock

£695,000 Başlayan Fiyatlarla

London Dock ile Tanışın

London Dock, Wapping, Londra E1’de 15 dönümlük arazi üzerinde konut odaklı karma kullanımlı bir projedir.

London Dock, St George’un esnek ticari, perakende, kültürel, okul ve eğlence amaçlı kullanım unsurlarına sahip karma kullanımlı bir yerleşim planıdır.

Londra’nın tüm önde gelen iş, eğitim ve eğlence merkezlerine yakın olan bu bölge, zengin bir tarihe ve dinamik bir geleceğe sahip bir bölgedir.

Başkentin kalbinde yer alan London Dock, Tower Bridge, Tower of London, St Katharine Docks gibi Londra’nın tarihi simge yapılarından sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Bu heyecan verici yeni destinasyon, 7,5 dönümlük güzel peyzajlı açık alanlara, muhteşem koreografiye sahip merkezi su özelliğine ve 1.800 yüksek kaliteli yeni eve sahiptir. Konut sakinleri özel bahçelere, spa ve spor salonu süiti, squash kortu, sanal golf sahası ve 24 saat konsiyerj gibi olağanüstü olanaklara erişim hakkına sahiptir.

London Dock, geniş yeşil çevresinin huzurunun tadını çıkarmak için mükemmel bir şekilde konumlandırılmış 1, 2 ve 3 yatak odalı Manhattan evlerinden oluşan bir koleksiyon sunuyor.

Her daire, London Dock’un tarihi ticaret geçmişinden ilham alan, güzel bir şekilde hazırlanmış iç mekanlara ve güzel peyzajlı kortun manzarasını sunan özel açık alana sahiptir.

Yürüme mesafesinde çok sayıda Londra Metrosu, Yerüstü ve Docklands Hafif Raylı Sistemi istasyonu bulunan London Dock, Londra’nın ana finans merkezleri City ve Canary Wharf’a hızlı ve kolay erişim sağlar.

Yeni açılan Whitechapel Crossrail istasyonu, Heathrow Havaalanı, Paddington ve Reading’e daha hızlı bir yolculuk yapılmasına, batı ülkesine, Reading Üniversitesi’ne gezilerin yapılmasına veya denizaşırı bir uçuşun çok daha sorunsuz yakalanmasına olanak tanıyan Elizabeth Line güzergahına bağlanmaktadır.

London Dock sakinlerine özel 24 saat konsiyerj hizmeti var.

Sakinlere özel lüks spa ve spor salonu tesisleri mevcut.

Wapping'in kalbinde 1.800 yüksek kaliteli yeni ev.

Hemen yakınında Zone 1 ulaşım bağlantıları mevcut.

Tower Bridge ve Tower of London gibi Londra'nın önemli simge yapılarına yakın konumda.

7,5 dönüm peyzajlı açık alanı var.

18.000 metrekare ticari alana sahip.

Teslimat Tarihi: Temmuz 2025

Lokasyon

Galeri

Neden London Dock'tan Satın Almalısınız?

 • Ödüllü mimarlar Patel Taylor tarafından tasarlanan London Dock, Wapping’e 1.800 yüksek kaliteli ev ve geniş yeni açık alanlar getiriyor.
 • London Dock, su özellikleri, yürüyüş yolları ve oturma alanlarını içeren 7,5 dönümlük peyzajlı açık alan sağlayacak.
 • Konut sakinleri tam donanımlı bir spor salonundan, squash kortundan, yüzme havuzundan ve sanal golf salonundan yararlanabilirler.
 • Sadece sakinlere özel, surround ses sistemine sahip, son teknoloji ürünü özel bir gösterim odası mevcuttur.
 • Canlı, kozmopolit ve heyecan verici London Dock, her zaman keşfedilecek yeni yerlerin olacağı heyecan verici bir ticaret merkezi olmaya hazırlanıyor.
 • İster bir paket almak ister taksi sipariş etmek olsun, London Dock konsiyerji gece veya gündüz her zaman hizmetinizdedir.
 • Wapping’in yüzyıllar öncesine uzanan kökleri vardır; Arnavut kaldırımlı sokakları dönüştürülmüş depolara, müzik salonlarına ev sahipliği yapmaktadır.
 • London Dock, City, Canary Wharf, West End ve ötesine olağanüstü bağlantılar sunar.
 • Simgesel destinasyonlara kolayca ulaşılabilen London Dock, Başkentin tüm kültürel lezzetlerini deneyimlemek için mükemmel bir başlangıç noktasıdır.
 • 18.000 m2 Ticari Alan ister yiyin, için, çalışın veya oynayın. Mükemmel eğlence, kültürel alanınızı veya düşünme alanınızı keşfedin.
 • Konut sakinleri, kolay bir yaşam sağlamak için her türlü ihtiyacın beklendiği tüm temel ihtiyaçları kapılarının önünde bulacaklar.
 • Konut sakinlerinin çalışabileceği, dinlenebileceği ve günün stresinden uzaklaşabileceği konut sakinleri salonu mevcuttur.

Yorumlarınız 😍

Ev alma yolculuğunda sunduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında en iyi fikirleri, doğrudan müşterilerimizden duyun. İşte onların gözünden deneyimler