Skip links

Londra Tower Bridge yakınlarındaki London Dock

Londra Tower Bridge yakınlarındaki London Dock

Londra Yaşamında Yeni Bir Bölüm
Bu tarihi merkezin kalbinde yer alan London Dock, Wapping’de yeni bir tarz ifadesidir.
Bu farklı metropolü keşfetmek ve keyfini çıkarmak için mükemmel bir konuma sahiptir. West End’in tiyatro merkezindeki en büyük gösterileri izleyin. Ya da St Paul’s Katedrali, The Bridge Theatre, Tate Modern, Tower Bridge ve The Shard gibi yerlere herhangi bir yöne gidin.

London Dock; Tower Bridge, Tower of London, St Katharine Docks ve City’den sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Bu heyecan verici yeni destinasyon, muhteşem bir koreografiye sahip merkezi su özelliği ve yüksek kaliteli yeni evlerin en iyi seçimini içeren, gelişen yeni bir kültürel bölge.

Plan, St Katharine Docks’tan yenilenen Thomas More Meydanı’ndan London Dock’a kesintisiz yaya erişimi sağlayacak şekilde düzenlenmiştir ve altı dönümlük yeşil alana ve yeni bir ortaokul için odaya sahiptir.

Wapping, nehir kenarındaki antik barları, Prospect of Whitby ve Ramsgate Kasabası ile ünlüdür. Şu anda bir kasap, bir meyve ve sebze dükkanı, bir fırın, Cinnamon bağımsız kahve dükkanı ve bir PizzaExpress şubesi var.

1992 yılında belediyeden yerel bir hayır kurumu tarafından satın alınan bir binadaki Turk’s Head in Green Bank’taki başka bir kafede de dinlenebilirsiniz. Hayır kurumu, Shadwell Basin’de bir lido (yüzme havuzu) kurmak için kampanya yürütüyor.

Waitrose’un St Thomas More Caddesi’ndeki ve yenilenmiş Thomas More Meydanı’ndaki büyük şubesi, kısaca bir pub, berber dükkanı, çiçekçi ve ekşi hamur pizzacısını birleştiren Trade Union, size mükemmel bir alışveriş sağlayabilir.

Wapping High Street’teki Smith’s, popüler bir balık restoranıdır. Wapping ayrıca Café Rouge, Côte, Cau, Slug & Lettuce zincir restoranlarına ve St Katharine Docks’ta şef Tom Aikens’in zinciri Tom’s Kitchen’ın bir şubesine sahiptir.

Bu konum gibi benzersiz bir yer, küçük yeşil alan parçalarıyla noktalanmıştır ve burada Thames Yolu nadiren nehir boyunca olsa bile, liman bölgesi su yolları boyunca yürüyüşler vardır.

En büyük park, yerel halkın Thames Tideway Tüneli’nin inşasından korumak için çok uğraştığı Glamis Road’daki King Edward VII Memorial Park’tır. Ancak, son zamanlarda plana yer açmak için birçok ağaç kesildi.
Sonuç olarak burası huzurlu ve yerleşik bir havası olan bir mahalle.

London Dock, Shoreditch, Whitechapel, Wapping, Stepney Green ve Shadwell gibi son on yılda dramatik bir değişim ve yenilenme yaşayan bölgeleri içeren E1 posta kodu içinde yer almaktadır.
Tesis, bölgenin hemen yanındadır ve London Dock, Shoreditch, Whitechapel ve Bermondsey’in kültürel ve yaratıcı mahallelerine kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Birçok nedenden dolayı London Dock, kira getirisi arayan yatırımcılar için caziptir. E1 posta kodu bölgesindeki ortalama ev fiyatı, son on yılda (2010’dan 2020’ye) %83’lük bir artış gösterdi ve Londra’nın tamamı %62 arttı. Bu, bölgenin gördüğü gelişmeleri yansıtıyor ve başkentte giderek daha fazla istek uyandıran bir yer haline geliyor. Bununla birlikte, bölgedeki emlak, diğer önemli konumlarla karşılaştırıldığında nispeten uygun fiyatlı olmaya devam ediyor.

London Dock proje detaylarına, internet sitemizdeki projeler bölümünden erişebilirsiniz.

Yorum Bırakın

Explore
Drag